Rezultāti : PAJŪGU BRAUKŠANA : PAJŪGU BRAUKŠANA 2022 :

28.05.2022. Latvijas Jātnieku Sporta Dienas ieskaites sacensības pajūgu braukšanā - Kleisti, Rīga

 

STARTA KĀRTĪBA >>>

 

Rezultāti:

 PB_Kleisti_28.05.22.xls (40.50 KB)

Manēžas braukšana

Iejādes rezultāti [Latvijas Jātnieku Sporta Dienas, Kleisti 28.05.2022]
Nr Vārds Palīgs Zirgs/i Kopā SP Papildus SP Anita Mangale (C) Tatjana Maļikova (V) Sintija Varnovska (P)
  1*C H1              
9 Anda Pavlovska Andis Pavlovskis Kristāls B 46,56   172 172 167
  1*B              
3 Anda Pavlovska Andis Pavlovskis Krams 49,55   144 148 144
4 Zane Krūmiņa Renāte Laura Pimbere Senators 63,23   122 130 130
6 Loreta Aleksejeva Iveta Aleksejeva Brencis 53,41 5 147,5 149 144
  1*A              
2 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš Sezams 56,53   125,5 133,5 129
8 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš Mokka 50,4   136 145 130
  1*              
1 Arta Balode Dzintra Blūma Lācītis 57,43   79,5 84,5 86
5 Adriana Kosteļeba Dzintra Blūma Lācītis 59,89   81 83,5 79,5
7 Elija Šveca Dzintra Blūma Kuršis 57,43   76 89 85
10 Gabriela Viršila Dzintra Blūma Kuršis 62,36   75,5 81,5 81

Konusu braukšana

Konusu braukšana [Latvijas Jātnieku Sporta Dienas, Kleisti 28.05.2022]
Nr Vārds Zirgs/i Kopā SP Gāztie konusi Laiks (sek.) Citi SP SP par gāztiem Sek. virs normas SP par laiku
  1*C H1                
9 Anda Pavlovska Kristāls B 27,94 6 202,88   18 19,88 9,94
  1*B                
3 Anda Pavlovska Krams 44,33 4 252,66   12 64,66 32,33
4 Zane Krūmiņa Senators 55,09 10 238,18   30 50,18 25,09
6 Loreta Aleksejeva Brencis 42,29 8 216,57   24 36,57 18,29
  1*A                
2 Anita Tašiņa Sezams 30,57 1 250,13   3 55,13 27,57
8 Anita Tašiņa Mokka 14,46 1 217,91   3 22,91 11,46
  1*                
1 Arta Balode Lācītis 45,29 8 214,58   24 42,58 21,29
5 Adriana Kosteļeba Lācītis 57,94 6 251,87   18 79,87 39,94
7 Elija Šveca Kuršis 42,47 4 232,93   12 60,93 30,47
10 Gabriela Viršila Kuršis 51,38 9 220,75   27 48,75 24,38

Kopējie rezultāti

Latvijas Jātnieku Sporta Dienas
LJF ieskaites sacensības Pajūgu brukšanā
Sporta centrs “Kleisti” 28.05.2022.
Galvenais tiesnesis: Ligija Biteniece
Sekretārs: Tatjana Sadovina
Vieta Braucējs Palīgs Kategorija Zirgs/i Dz. gads Šķirne Tēvs Īpašnieks Komanda Kopā Manēža Konusi
1*C H1                      
1 Anda Pavlovska Andis Pavlovskis Seniori Kristāls B 2006 LS  Capatino  Andis Pavlovskis Biedrība Horses.eu 74,5 46,56 27,94
1*B                      
1 Anda Pavlovska Andis Pavlovskis Seniori Krams 2012 LS Crēzs Andis Pavlovskis Biedrība Horses.eu 93,88 49,55 44,33
2 Loreta Aleksejeva Iveta Aleksejeva Jaunie braucēji Brencis 2012 LV Bricis Renāte Spirģe JSK Equus Cordis 95,7 53,41 42,29
3 Zane Krūmiņa Renāte Laura Pimbere Seniori Senators 2011 LS Sultāns Zane Krūmiņa Biedrība ''Zelta rati'' 118,32 63,23 55,09
1*A                    
1 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš Seniori Mokka 2014 LS   Anita Tašiņa JSK Equus Cordis 64,86 50,4 14,46
2 Anita Tašiņa Zigmunds Tašiņš Seniori Sezams 2016 LS Sīmanis Agnese Feldmane JSK Equus Cordis 87,1 56,53 30,57
1*                  
1 Elija Šveca Dzintra Blūma Bērni Kuršis 2015     Z/s Stiebriņi JSK Equus Cordis 99,9 57,43 42,47
2 Arta Balode Dzintra Blūma Bērni Lācītis 2015 POK Princis Z/s Stiebriņi JSK Equus Cordis 102,72 57,43 45,29
3 Gabriela Viršila Dzintra Blūma Bērni Kuršis 2015     Z/s Stiebriņi JSK Equus Cordis 113,74 62,36 51,38
4 Adriana Kosteļeba Dzintra Blūma Bērni Lācītis 2015 POK Princis Z/s Stiebriņi JSK Equus Cordis 117,83 59,89 57,94

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX