Rezultāti : ARHĪVS : 2022 : IEJĀDE 2022 : 18-19.06.2022. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē – 2022.g. – 2.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 19.06.

LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS KAUSS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - II posms
    19.06.2022. SC Kleisti, Rīgā                  
STARTA PROTOKOLS  
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
8.45 1 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 Latvijas     LJF LJF
  Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test B (2022) (bērni)                      
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
9.00 1 Līna Krūmiņa B 2008 Del Doro 2015 LS Daramis LS1846 Don Weltmeyer H235E Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
9.07 2 Anna Nikola Pence B 2007 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
9.14 3 Jasmine Martinova B 2008 Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jūlija Zaiceva RJSK
9.21 4 Daniils Košeļevs B 2008 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
9.28 5 Sindija Cukermane B 2009 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
9.35 6 Anastasija Naidenko B 2008 Silver Cannon 2011 ESH Silver Draem Lakmuss N. Naidenko RJSK
9.42 7 Anna Karlīna Ramiņa B 2010 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats M.Ramiņš JSK "Reiteri"
9.49 8 Odrija Popele B 2007 Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem                    
  Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test B (2022) (amatieri)          
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10.16 1 Justīne Vārpa Am 1987 Dark Double Dee 2015 LS Daramis Lagerfeld J.Vārpa RJSK
10.23 2 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 LWB Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve RJSK
10.30 3 Jolanta Rotberga Am 1995 Bagbir 2012 Don Bentos Gasan SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola
10.37 4 Līva Girgensone Čačka Am 1986 Cor Meum 2009 LWB Ciano Calibro Līva Girgensone-Čačk JSK Mustangs
  Shēma Nr.1- Preliminary Competition Children Test B (2022) (“Open”)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
10.44 1 Sofija Sviridenkova J 2005 Talante 2015 LS Timpex Canyon Leonards Solvita Zaržecka z/s Ekvi
10.51 2 Jeļizaveta Sorokina B 2004 Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
  Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem AM OC
  Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīm.Nr.2 (bērni)                      
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11.18 1 Liene Lazdāne B 2007 Co-Go 2014 Latvijas Caluca Gilbors Meldra Tuliša JSK Rubīni
11.24 2 Veronika Teplova B 2008 Hiltons 2000 LW Hamlets Doms LJF LJF
  Shēma Nr.1A-Nacionālā shēma, zīm.Nr.2 (open)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11.30 1 Liāna Mełnikova JJ 2003 Antanja Des Terdrix Z 2018 ZANG Arezzo VDL Cantos Melnikova Sport De Lux
11.36 2 Valērija Guste Am 2002 Dream Rose 2017 LS De Lordo Samba Hit Valērija Guste JSK "Reiteri"
11.42 3 Alla Voronova PA 1968 Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe Kleisti
11.48 4 Laila Radionova Am 1981 Čārlijs 2002 Holšteinas Caretino Literat Laila Radionova JSK Rubīni
11.54 5 Valērija Begma J 2005 Hiltons 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale RJSK
12.00 6 Olga Ozoliņa Am 1982 RobinHood 2006 Lietuvos     Oksana Rutkovska  
12.06 7 Ieva-Betija Zemžāne B 2006 Čārlijs 2002 Holšteinas Caretino Literat Laila Radionova JSK Rubīni
12.12 8 Liāna Mełnikova JJ 2003 Doctorandus B Z 2018 ZANG Dovenport VDL Lux Z Melnikova Sport De Lux

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX