Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 6.08.2022. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Strata kārtība

 

LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ

                 

STARTA PROTOKOLS

6.08.2022. Kleisti, Rīga              
  Paralimpik    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Zirga īpašnieks Komanda
9,20 1 Mareks Jedinaks PA 1974 Princis Narcis 2008 Ritma Jedinaka Para Equestrian Support Fund
9,30 2 Maksims Griščenko PA 1999 Pastors 2002 LJF undefined
  Jaunzirgu shēmas 7 g.v.    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Zirga īpašnieks Komanda
10,00 1 Everita Daubure PA 1998 Russian Gold 2015 Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
  Mazā balva - (2022) 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Zirga īpašnieks Komanda
10,08 1 Elina Rubene J 2005 Darling 2007 Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
10,16 2 Gundega Krīgere PA 1986 Cauper Currency 2014 Inita Krīgere GKSPORT
  Shēma Nr.3 - Preliminary Competition Test - Juniors (2022)
10,24 1 Viktorija Kiveļonoka Am 1998 Donner Darley 2015 V.Kiveļonoka RJSK
  Shēma Nr.3 - Team Competition Test - Juniors (2022)
10,32 1 Anastasia Bakhareva PA 1996 Volador PM 2015 A. Bakhareva JSS Kleisti
10,40 2 Luīze Dinsdorfa JJ 2003 Agrīna 2012 Svens Dinsdorfs Ropažu JK
10,48 3 Anda Cukermane J 2005 Roxandra 2008 Antra Cukermane GREEN HORSE
     
  Shēma Nr.3 - Preliminary Competition Test - Juniors (2022)    
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Zirga īpašnieks Komanda
10,56 2 Beatrise Dinsberga PA 1997 Don De Fieros 2010 B. Dinsberga SK GKSport
11,04 3 Elina Rubene J 2005 Lenn'Art 2015 Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi
Pārtraukums 20 min.,
  Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children (2022)
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Zirga īpašnieks Komanda
11,32 1 Sindija Cukermane B 2009 Pajero 2001 Antra Cukermane GREEN HORSE
11,39 2 Jolanta Rotberga Am 1995 Bagbir 2012 SIA Laksta Valmiermuižas Jātnieku Skola
11,46 3 Maksims Kadņikovs PA 1999 Awensa 2016 Maksims Kadņikovs Rīgas JSK
11,53 4 Valerija Artjomova PA 1992 Astors 2015 Indra Gabaliņa JSS Kleisti
12,00 5 Jūlija Kmita PA 1980 Grand Prix 2013 Ellada Kazašvilli Ropažu JK
12,07 6 Alise Šteinberga Am   Lordons   G.Vilde Biedr."Agates Sports"
  Shēma Nr.3 - Team Competition Test - Juniors (2022)
12,14 4 Dagnija Ārgule PA 1989 Russian Gold 2015 Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
  Shēma Nr.2 - Individual Competition Children Test  (2022)    
12,21 1 Olga Kiričenko Am 1985 Don Dàmian 2013 O. Kiričenko JSK Kriķi
  Jaunzirgu shēmas 5 g.v.
12,32 1 Everita Daubure PA 1998 Colibri 2017 G.Zaķe LSVK "Harmonija"
  Jaunzirgu shēmas 4 g.v.
12,39 1 Agate Kļaviņa B 2007 Kalevala 2018 Jānis Kļaviņš Veti Active
12,45 2 Luize Dinsdorfa JJ 2003 Golden Lucky 2018 E. Kazašvilli Ropažu jātnieku klubs
  Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test A (2022)
12,51 1 Anastasija Smirnova Am 2000 Doctor Wayne 2004 Agnese Dedze JJS Kleisti
    Pārtraukums 25 min.,
   
  Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test A (2022)
13,22 2 Kristiāna Helmane B 2007 Sorento Zeta 2012 Baiba Grīvīte ALJK
13,28 3 Daniils Košeļevs B 2008 Lemann 2007 A.Mangale RJSK
13,34 4 Laura Bokta Am 2000 Galaktika 2011 M. Baltgalve Rīgas JSK
13,40 5 Hanna Mālniece B 2010 Royal Ocean 2014 Ieva Mālniece Z/s Lielceri
13,46 6 Valērija Guste Am 2002 Dream Rose 2017 Valērija Guste JSK "Reiteri"
13,52 7 Darja Brigida PA 1996 Broš 2016 Antonina Gaivoronska JSS
13,58 8 Alise Daukste J 2005 Sorento Gina 2011 Baiba Grīvīte ALJK
  Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (bērni 2007-2010.dz.g.)
14,04 1 Odrija Popele B 2007 Lambordžini 2009 Gita Zaķe Kleisti
14,10 2 Jasmine Martinova B 2008 Čibas 2014 Jūlija Zaiceva RJSK
14,16 3 Anastasija Naidenko B 2008 Silver Cannon 2011 N. Naidenko RJSK
  Shēma Nr.1 - Preliminary Competition Children Test B (2022) (amatieri)
14,22 1 Ieva Mālniece Am 1987 Royal Ocean 2014 Ieva Mālniece Z/s Lielceri
    Pārtraukums 20 min.,
  Shēma Nr.1A - Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/ (open)
14,48 1 Valērija Begma J 2005 Hiltons 2000 LJF RJSK
  Shēma Nr.1 - Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (amatieri)    
14,53 1 Irina Antonova Am 1985 Bagbir 2012 SIA Laksta Kleisti
  Shēma Nr.1 - Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (“Open”)
14,59 1 Everita Daubure PA 1998 Leksus 2017 J.Dukaļska LSVK "Harmonija"
15,05 2 Elīza Loca J 2006 Donrado 2006 A.Mainiece LSVK "Harmonija"
15,11 3 Amelija Bašarina J 2006 Avenīte 2014 S.Spūle Z/S Tīraines Staļļi
15,17 4 Marija Timofejeva J 2006 PRELUDIJA 2011 IGOR KHASIN Z/S Tīraines Staļļi
  Shēma Nr.1 - Nacionālā shēma , zīmējums Nr.1 /20x40m/ (bērni 2007-2010.dz.g.)
15,23 1 Jelizaveta Sailere B 2010 Lambordžini 2009 Gita Zaķe  
15,29 2 Sofija Kaidanova B   Teodor 2004 Julija Zaiceva Laimīgais pakavs
  Shēma Nr.1A - Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/ (bērni)    
15,35 1 Amēlija Aronoviča B 2009 Elvija 2018 Andra Šteinberga Agates Sports
15,40 2 Širlija Una Svece B 2007 Crystal Cloud 2010 A.Šteinberga Agates Sports
  Shēma Nr.1A - Nacionālā shēma, zīmējums Nr.2 /20x40m/ (poniju jātnieki)    
15,45 1 Andrejs Ipatovs B 2009 Teodor 2004 Julija Zaiceva Laimīgais pakavs

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX