Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2022 : 13-14.08.2022. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ, LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM un BĒRNIEM (IEJĀDE), LR Nacionālais čempionāts paralimpiskajā iejādē - Kleisti, Rīga :

Kopvērtējums

 

LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ

kopvērtējums

N.p.k. Vārds Uzvārds    Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs 13.08. 14.08. Kopā:
Lielais aplis
1 Elza Zaķe PA A Splash Of Class SIA Laksta SK "Drostalas" 67,964 75,167 143,131
Vidējais aplis
1 Airisa Penele PA Quince Airisa Penele Z/s Lielceri 71,618 76,167 147,785
2 Olga Šakurova PA Falestra N. Šakurova RJSK 70,000 73,333 143,333
3 Olga Korolenko PA Grindeks Ellada Kazašvilli Ropažu JK 67,206 65,625 132,831
4 Indra Gabaliņa PA Aston Martin INDRA GABALIŅA JSS Kleisti 64,657 66,917 131,574
Mazais aplis
1 Jūlija Kmita PA Lazzam Jūlija Kmita Ropažu jātnieku klubs 64,853 65,850 130,703
2 Gunita Šumska-Žagata PA Dustinov Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri 64,706 65,633 130,339
Jaunie jātnieki
1 Sintija Elizabete Apsīte JJ Rhadamanthus S.Dombrovska JSK "Reiteri" 67,402 70,333 137,735
2 Letīcija Politere J Laso LLU LLU 61,422 60,558 121,980
Shēma III
1 Kristīna Rozīte PA Graciuss Guntis Vīnavs JSB "Lagoss Dressage" 69,040 72,042 141,082
2 Anastasia Bakhareva PA Volador PM A. Bakhareva JSS Kleisti 68,182 67,833 136,015
3 Luīze Dinsdorfa JJ Agrīna Svens Dinsdorfs Ropažu JK 67,222 67,833 135,055
4 Anna Marija Romašečkina PA Lola A.M.Romašečkina RJSK 66,515 67,583 134,098
5 Dagnija Ārgule PA Russian Gold Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" 65,606 66,417 132,023
6 Gundega Krīgere PA Cauper Currency Inita Krīgere GKSPORT 64,343 66,167 130,510
7 Ennī Žuka PA Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 64,545 63,208 127,753
Juniori
1 Yeva Bilokrynytska J Elbrus Olena Lytvynenko Z/s Lielceri 67,626 69,592 137,218
2 Letīcija Politere J Kalando SIA "HM Agro" LLU 63,793 71,150 134,943
3 Anda Cukermane J Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 65,000 65,108 130,108
4 Elina Rubene J Darling Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi 61,717 62,200 123,917
Shēma II AM
1 Aiga Marčenoka Am Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 68,300 65,833 134,133
2 Deina Zalāne Am La Valetta Dagnija Zalāne JK Erceni 67,200 66,389 133,589
3 Diāna Kazina Am Lausks Diāna Kazina JSK Temperaments 65,800 64,444 130,244
Shēma II OC
1 Stefanija Mechetina J San Calida A. MECHETIN JSS Kleisti 72,400 73,796 146,196
2 Sofija Tarasova B Camerons Diāna Tarasova JSB "Lagoss Dressage" 66,300 65,556 131,856
Bērni
1 Patrīcija Baranovska B Licenciado JF Iveta Baranovska Z/s Lielceri 74,500 77,679 152,179
2 Līna Krūmiņa B Del Doro Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 69,750 70,893 140,643
3 Daniils Košeļevs B Lemann A.Mangale RJSK 70,750 69,821 140,571
4 Jasmine Martinova B Čibas Jūlija Zaiceva RJSK 69,500 65,357 134,857
5 Anastasija Naidenko B Silver Cannon N. Naidenko RJSK 64,750 65,536 130,286
6 Sindija Cukermane B Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 65,625 64,286 129,911
Jaunzirgi - 5.g.v.
1 Elza Zaķe   Don Cuker Elza Zaķe SK "Drostalas" 74,600 71,000 145,600
2 Everita Daubure   Colibri G.Zaķe LSVK "Harmonija" 64,800 65,400 130,200
Jaunzirgi - 6.g.v.
1 Everita Daubure   Hercogs A.Mainiece LSVK "Harmonija" 70,200 72,000 142,200
2 Olga Korolenko   Ardento Svens Dinsdorfs Ropažu JK 67,600 69,600 137,200
Jaunzirgi - 7.g.v.
1 Everita Daubure   Russian Gold Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" 69,925 66,800 136,725

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX