Kursi un semināri : ARHĪVS : 2023 :

18.02.2023. nacionālajiem tiesnešiem un interesentiem - Kleisti, Rīga

Dalībnieku saraksts >>>

Šī gada 18. februārī plkst.10:00, Rīgā, Rātsupītes ielā 4, atbilstoši nolikumam par LJF tiesnešu kvalifikācijas noteikšanu un licencēšanu, notiks

LJF rīkots seminārs nacionālajiem tiesnešiem, interesentiem, kuri vēlas iegūt nacionālā tiesneša licenci un visiem, kuri grib labāk izprast Konkūra sacensību noteikumus.

Semināru vadīs 3. līmeņa starptautiskais tiesnesis un stjuarts Dainis Līvmanis. Uz semināru, jo īpaši, tiek aicināti bērnu un poniju jātnieku treneri vai vecāki, par tik cik pirmajā semināra pirmajā daļā tiks runāts par noteikumu būtiskākajām atšķirībām šajās grupās, kā arī vēlreiz par pareizu (legālu) pakaļējo kājsargu lietošanu jaunzirgu maršrutos. Klausītājiem būs arī iespēja uzzināt ne tikai par izmaiņām noteikumos pēdējo trīs gadu laikā, bet arī saprast kāds inventārs (trenzes, kapsulas, kājsargi, bandāžas, pieši, steki utt.) bērnu un poniju jātnieku grupās ir atļauts un kāds ir aizliegts. Semināra laikā tiks atbildēts uz visiem iepriekš iesūtītajiem jautājumiem, kas ir saistīti ar konkūra noteikumiem (gan starptautiskajiem, gan nacionālajiem), to savstarpejo saistību un šķietamo pretrunu. Jautājumi jāiesūta rakstiski līdz 16. februārim uz e-pastu: dainislee@inbox.lv.

Semināra klausītājiem maksa 25 EUR

Pretendentiem, kuri grib kārtot eksāmenu nacionālā tiesneša kategorijas iegūšanai 40 EUR

Tiesnešiem, kuri grib kārtot eksāmenu kategorijas paaugstināšanai (no kategorijas B uz kategoriju A) 40 EUR

Lūdzam sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi: leflatvia@leflatvia.lv līdz 2023.gada 16. janvārim plkst. 24:00.  Sīkāka informācija – Anita Mangale (mob.29373524).

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX