Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2023 :

1.11. iejāde

 
Reitingi uz 01.11.2023.
Pieaugušie Jaunie jātnieki
1 Airisa Penele ZS "Lielceri" SKSM 423.65 1 Sintija Elizabete Apsīte JSK "Reiteri" I klase 226.18
2 Elza Zaķe  SK"Drostalas" SMK 317.17 2 Elīna Rubene JSK "Mežstrazdiņi" I klase 60.21
3 Olga Šakurova Rīgas JSK SMK 204.10 3 Letīcja Politere LLU SK 38.43
4 Jūlija Kosova ZS "Lielceri" SMK 185.55 4 Ieva Renāte Pētersone JSK "Reiteri" I klase 19.07
5 Gundega Krīgere SK "GKSPORT" SMK 182.35
6 Kristīna Rozīte JSB "Lagoss Dressage" SM 180.53
7 Sergejs Šakurovs Rīgas JSK 171.49 Juniori
8 Terēze Rozenberga JSK "Mežstrazdiņi" SMK 167.84
9 Anastasija Bakhaeva JSS "Kleisti" I klase 149.02 1 Patrīcija Baranovska ZS "Lielceri" I klase 203.45
10 Agnese Rozīte JSK "Temperaments" SMK 136.69 2 Anda Cukermane IK "Green Horese" 190.41
11 Sintija Elizabete Apsīte JSK"Reiteri' I klase 130.66 3 Daniils Košeļevs Rīgas JSK 95.69
12 Olga Koroļenko JK "Ropaži" SMK 97.86 4 Sofija Tarasova JSB "Lagos Dressage" 56.94
13 Jūlija Kmita  JK "Ropaži" SMK 96.55 5 Alise Muižniece JSK "Temperaments" 25.91
14 Deina Zalāne JK "Erceni" 90.34 6 Anastasija Truševa LSVK "Harmonija" 12.53
15 Jūlija Pumpure JSS "Kleisti" SMK 88.63 7 Anna Nikola Pence Rīgas JSK 0
16 Kristiāna Andersone LLU SK 83.86 7 Elīza Loca LSVK "Harmonija" 0
17 Daiga Grāvīte ZS "Lielceri" I klase 82.75 7 Odrija Popele JSS "Kleisti' 0
18 Aiga Marčenoka JSK"Reiteri' 70.35
19 Jūlija Zaiceva Rīgas JSK SMK 69.04 Bērni
20 Gunita Šumska-Žagata ZS "Lielceri" SMK 66.73
21 Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija" I klase 60.38 1 Anna Karlīna Ramiņa JSK "Reiteri" 85.80
22 Beatrise Dinsberga SK "GKSPORT" I klase 51.91 2 Ance Enija Hazeleja JSB"Lagoss Dressage" 79.41
23 Sirina Kruse JSK"Reiteri' 38.96 3 Līna Krūmiņa JSB"Lagoss Dressage" 73.79
24 Anna Marija Romašečkina Rīgas JSK I klase 37.87 4 Sindija Cukermane IK "Green Horse" 73.27
25 Ilva Lazdiņa LSVK "Harmonija" SMK 26.97 5 Hanna Mālniece ZS "Lielceri" 69.43
26 Maksims Kadņikovs Rīgas JSK 25.17 6 Elizabete Makarova JSB"Lagoss Dressage" 64.23
27 Indra Gabaliņa JSS "Kleisti" SMK 19.66 7 Anastasija Naidenko Rīgas JSK 60.43
28 Valērija Artjomova JSS "Kleisti" 12.83 8 Patrīcija Paula Švarcberga JSB"Lagoss Dressage" 42.15
29 Katerina Agapova JSK "Mežstrazdiņi" 12.76 9 Milana Mahotkina LSVK "Harmonija" 35.21
30 Una Kiesnere JSK "Kriķi" SMK 12.65 10 Dāvis Karpovs JSS "Kleisti" 32.37
31 Viktorija Kiveļonoka Donnerdarley 12.46 11 Amēlija Bašarina ZS "Tīraines staļļi' 26.61
32 Kristina Parvatkina BDR Barratt Equestrian III klase 0.00 12 Anete Āboliņa JSK Equus Cordis 19.18
32 Jeļena Tretjakova LSVK "Harmonija" I klase 0.00 13 Lisa Gvardeitseva BDR Barratt Equestrian 16.52
32 Ennī Žuka JSK "Temperaments" 0.00 14 Kira Deineko BDR Barratt Equestrian 6.59
32 Brenna Barata BDR Barratt Equestrian 0.00 15 Marta Eglīte ZS "EKVI" 6.56
32 Vineta Kusiņa Veti Active I klase 0.00 16 Margarita Binde JJS 6.5518
17 Estere Bicāne Tukuma JSK 6.55
Amatieri 18 Laura Feldmane Tukuma JSK 6.30
19 Agate Lasmane JJS 6.27
1 Sabīne Andersona JJS 105.42 20 Adriana Dmitrijeva JSK "Equus Cordis" 0.00
2 Sanita Auniņa ZS "Lielceri" 104.49 20 Lote Mustermane 0.00
3 Sintija Ģīle JSK "Temperaments" 80.98 20 Kate Putnika JSK "Reiteri" 0.00
4 Laura Bokta Rīgas JSK 57.25 20 Mona Luīze Vītoliņa 0.00
5 Ieva Mālniece ZS "Lielceri" 45.74
6 Sabīne Grīnberga SK "Erceni" 42.76
7 AnastasijaPopova JJS "Kleisti" 27.74 Poniji
8 Kristiāna Kaniņa JSK "Temperaments" 18.31
9 Jeļizaveta Sorokina Rīgas JSK 18.14 1 Marija Širšova JSK "Kriķi" 50.29
10 Kristiāna Ramiņa Tukuma JSK 16.27 2 Terēze Josta Tukuma JSK 25.42
11 Jolanta Lapiņa RVA 13.54 3 Anna Kalnciema Tukuma JSK 6.88
12 Lūcija Kalniņa-Kozuļaka JSK "Atēna" 13.06 4 Laura Feldmane Tukuma JSK 6.53
13 Sandija Ulanoviča Tukuma JSK 12.80 4 Sofija Anna Filonova Rīgas JSK 6.28
14 Iveta Daubure LSVK "Harmonija" 12.50 4 Viktorija Gabriela Knēta Tukuma JSK 6.28
15 Dominika Lela JSK "Kriķi" 8.93 6 Rūta Zagorska Tukuma JSK 0.00
16 Patrīcija Bembere JSB "Lagoss Dressage" 8.87 6 Tīna Tērauda Tukuma JSK 0.00
17 Olga Kiričenko JSK "Kriķi" 8.81
18 Justīne Vārpa Rīgas JSK 8.78 Jaunie zirgi
19 Iveta Andersone 8.74
20 Jana Saulīte LLU SK 8.68 4 gadi
21 Anna Belova Rīgas JSK 6.71
22 Maryia Sharapa JSS Kleisti 6.47 Zirgs Jātnieks Īpašnieks
23 Sofija Davlekamova JSK "Mežstrazdiņi" 6.46 1 Siro Silvestri  (HAN) Sintija Elizabete Apsīte īp. G.Šumska-Žagata 175.68
24 Jolanta Rotberga 6.40 2 Helen  (HAN) Olga Šakurova īp. O. Šakurova 171.80
25 Erīna Jākobsone Mēmeles JSK 6.39 3 Orion (KWPN) Everita Daubure Īp. EP Sport Horses OU 169.64
26 Līga Ansonska LLU SK 6.35 4 Albares  (LS) Ilva Lazdiņa īp. A.Mainiece 164.68
27 Loreta Boka JSK "BET" 6.20 5 Adamite (LWB) Everita Daubure Īp. E.Daubure 162.48
28 Jeļena Mackeviča JSS Kleisti 0.00 6 La Diva   (HAN) Olga Šakurova īp. O. Šakurova 161.52
28 Jūlija Čumbajeva Rīgas JSK 0.00 7 Astorija  (LS) Kristiāna Helmane īp. B.Grīvīte 154.28
28 Jeļena Kozjmenkova 0.00 8 Jovanny  (LS) Dina Endziņa īp. D. Endziņa 142.80
28 Ilze Vītoliņa 0.00 9 Florens  (HAN) Līva Pūre īp. O.Šakurova 76.80
28 Jekaterina Zeigliša Rīgas JSK 0.00 10 Frankoli (LWB) Linda Josta īp. Ieva Jase 72.00
Para Dressage
Jaunie zirgi
Grade I
5 gadi
1 Rihards Snikus ar zirgu King Of the Dance ZS "Tīraines staļļi" 2036.20
2 Rihards Snikus  ar zirgu Adeira ZS "Tīraines staļļi" 897.93 Zirgs Jātnieks Īpašnieks
1 Faberge Fabi (HAN) Olga Šakurova īp. O. Šakurova 275.76
Grade IV 2 Locomotiv (LWB) Brenna Barata īp. O.Barata 230.76
3 Top Gun V (OLD) Elza Zaķe īp.? 185.52
1 Alise Muižniece JSK "Temperaments" 528.08 4 Lord Fantastic (LS) Jūlija Pumpure īp.A.Brjuhanova 173.52
5 Niobia  KWPN) Everita Daubure Īp. Caterine Ebner 170.76
Speciālā 6 Forward (OLD) Tatjana Maļikova īp.J.Rapoports 157.20
7 Arlando  (LS) Agnese Rozīte īp. A.Rozīte 143.80
1 Dainis Vjaters ZS "Tīraines staļļi" 273.72 8 Golden Lucky (LS) Luīze Dinsdorfa īp. E. Kazašvilli 138.20
2 Rihards Teteris ZS "Tīraines staļļi" 185.08 9 Nuver HK (KWPN) Everita Daubure Īp. OMG Horses OU 70.60
Open
1 Maksims Griščenko JSS Kleisti 388.02 6 gadi
2 Katerina Lučina 136.18
Zirgs Jātnieks Īpašnieks
1 De Granda  (LS) Agnese Rozīte īp. A.Rozīte 168.72
2 Amuleta (LS) Everita Daubure īp. SIA "Burtnieku Zirgaudzētava" 72.00
7 gadi
Zirgs Jātnieks Īpašnieks
1 Hercogs (LS) Ilva Lazdiņa īp. A.Mainiece 135.74
2 Rostoka  LS) TerēzeRozenberga īp. J.Mežnieks 116.14

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX