Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8ANr.8BNr.9Nr.10Nr.tempONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ- II posms

19-20.02.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.9 110 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts (Konkursam gada labākais jātnieks) amatieriem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
76
115IlonaJurašaAmatieriFromecs Quick D'or2013LSQuickly De kreiskerPolytraumJānis JurašsJSK "Burtnieku rotors" 0 58.61
212EstereOšenieceJuniori līdz 18 g.v.Gandaija2015LSGaultjērsKastilioB. Lietiņa"Golden Equestrian Club" 0 61.76
317ElizabeteVoikaJuniori līdz 18 g.v.Ayers Rock2015LSAraldikTimbalyKristīna Zeltkalne-VJauno Jātnieku skola 0 65.22
416BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LSCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti 0 66.37
50KeitijaRacinaTautas klaseBeatrise2012LSBonoparte LVKadilakI. PalmaJSK "Baltic Equestrian Team" 0 69.00
62KristaKliesmetePieaugušieVitalo2013LSValeronSandro SongPatrīcija EzīteJauno Jātnieku skola 0 69.14
ā/k34RēzijaPalmaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carlord2007LSLandlordIndoctroEvija PalmaEquestrian Park Silameži 0 69.30
733KristaKliesmetePieaugušieMr. Smith2015LSStolzenbergEscudo IK. NeretnieksJauno Jātnieku skola 0 70.09
819Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Akvitānija2016LSAvelinus CKadilakAnita BlaubergaZ/S Tīraines Staļļi 0 70.16
920KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016LSEmir RVeronK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 0 71.78
1026MārtiņšPildersPieaugušieCareca 92015LSCornet ObolenskyCassini IIE. SilinevičaAgrofirma Tērvete 0 73.22
113Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 0 73.40
1213AleksandraŠčigolevaAmatieriSandora2015LSSultansDaroDiāna ŠčigolevaJSK Kriķi 4 55.51
1318DarjaBerkovaAmatieriCardoDeRio2014LSCarpaccio IID.BerkovaDG Sporthorse, MB 4 57.26
147AnastasijaPopovaAmatieriKalifornija2016LSDynamitCattioA.PopovaDG Sporthorse, MB 4 59.05
1527LīvaGirgensone ČačkaAmatieriCor Meum2009LSCianoCalibroLīva Girgensone-ČačkJSK Mustangs 4 60.37
160Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Valencia B2015LSVinginoSam RElīza BaķeZ/S Tīraines Staļļi 4 63.53
1721AnnaRomašenkoAmatieriKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJK "Telfas" 4 65.89
1822StefanijaMechetinaJuniori līdz 18 g.v.Irving Del Masset2006LSIndret del MasetQuica Del MassetAlexander MechetinJSS "Kleisti" 4 66.33
1928KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Conda2016LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 4 70.47
201PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quentint Tarantino RP2014LSAndis Pikānsz/s Lielceri 4 71.09
ā/k23Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Quick Del Munda2015LSQuel CraneurCita 43Vita RozeZ/S Tīraines Staļļi 4 74.29
218AleksandrsŠakurovsPieaugušieZippo2013LSBerlin-A.ŠakurovsRīgas JSK 4 74.41
226LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 8 72.18
2329KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016LSGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS "Kleisti" 22 89.25
245MārtiņšPildersPieaugušieChampion vom Eigen2012LSCorlensky GIndigene De CordaySIA EzersētaAgrofirma Tērvete 24 91.90
254KeitijaRacinaTautas klaseCentoss2014LSPommeranceSir SalutL. PavļičenkoJSK "Baltic Equestrian Team" 25 96.65
11RēzijaPalmaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carlord2007LSLandlordIndoctroEvija PalmaEquestrian Park Silameži el
28SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015LSVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAgrofirma Tērvete ret 78.30
9LindaJostaTautas klaseKeramique2015LSClintonVerdiAlīna BulaJSK Royal Sport wd
10SofijaGrīnvaldeAmatieriKarmena2006LSCalano IIAlamoSofija Grīnvaldez/s Lielceri wd
24EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis wd
14TatjanaReznukaPieaugušieContent2017LS,Tatjana ReznukaRopažu JK wd
30JelizavetaReznukaBērni līdz 14 g.v.Esmee2000LS..Tatjana ReznukaRopažu JK wd
32DĀVISJASISAmatieriDENVERA2008LSDimants DanteLIVSIEVA JASEBiedrība "Ūsiņš" wd
31PaulaPikāneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kelly2010LSCalano IILegatoLāsma Pikānez/s Lielceri wd