Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12ANr.12BNr.13Nr.tmpONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2022 - I posms

21-22.05.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.13 110/120/130 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts ar handikapu. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts amatieriem. Dalībniekam pieteikumā jānorāda, kurā augstumā vēlas startēt. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
76
131RebekaZotovaBērni līdz 14 g.v.Alfa2000BWPCanadian RiverJade WSIA PrincisJSK Princis 0 51.66
28MadaraRūdeleTautas klaseAronia2008LATVAntonioAtvarsA.RūdeleJSK EquiLat 0 58.83
343MontaPareizaTautas klaseGisborns2015LSGeliussLavall IIM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 59.67
446KristaKliesmetePieaugušieCasallfina2015HOLCasallCorofino IL.GustsoneJauno Jātnieku skola 0 63.00
56EstereGrīvaneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Spark2008LSSerranoDaugavietisDaija GrīvaneJSK D'equus M 0 63.02
617EvitaJansoneAmatieriPenelope Cruz2016LSPerkins PowerCalando IVE. JansoneJSK Princis 0 63.52
729MairaLejaPieaugušieFīniksa2015LSFumo Twirre MpCenturyoSia NorfaSIA MonReCor 0 63.99
ā/k36MairaLejaPieaugušieFīniksa2015LSFumo Twirre MpCenturyoSia NorfaSIA MonReCor 0 65.19
815KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 0 66.07
919IlonaJurašaAmatieriFromecs Quick D' or2013OLDQuickly De KreiskerPolytraumJānis JurašsJSK "Burtnieku rotors" 0 66.45
1049LīgaPētersoneTautas klaseNileone2012LWBNeapoļKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis 0 66.76
1110SantaVibāneAmatieriCamelija2016LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 0 66.83
125PēterisPētersonsJuniori līdz 18 g.v.Nilans2011LSNeapoļLeuthen ISIA PrincisJSK Princis 0 67.25
1328BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti 0 71.94
141KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJauno Jātnieku skola 2 77.16
1534KristaKliesmetePieaugušieVitalo2013WEValeronSandro SongPatrīcija EzīteJauno Jātnieku skola 3 78.40
1620OlgaŠellereTautas klaseKarl2011LSColardLevantinusAnna RomašenkoJK "Telfas" 4 59.74
1748KristīneEgleTautas klaseCasquetta2010HOLSTCasquettoCoronadoK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT 4 63.96
1814SintijaSemenkovaPieaugušieLord Cairus2015LSLord PicassoChasseurSintija SemeņkovaJSK Kriķi 4 65.76
1945KristīneEgleTautas klaseLovely2016KWPNQuasimodo vd MolendreefMartelK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT 4 66.24
2012HelenaTomingasaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Aladina2016LSAromātsRektorsHelena TomingasaJSK EquiLat 4 67.05
213AnnaKaktiņaAmatieriFlorentine2016LWBFumo Twirre MpSerranoJānis Kaktiņšz/s Lielceri 4 69.19
2216ElizabeteVoikaJuniori līdz 18 g.v.Ayers Rock2015Deutsches AraldikTimbalyKristīna Zeltkalne-VJauno Jātnieku skola 4 69.31
2311LindaAnsoneAmatieriPina Kolada2014LVPrincis-PrinceKosmossL.AnsoneJSK Princis 4 69.56
2413DĀVISJASISAmatieriDENVERA2008LVDimants DanteLIVSIEVA JASEBiedrība "Ūsiņš" 4 70.77
ā/k37KristaKliesmetePieaugušieVitalo2013WEValeronSandro SongPatrīcija EzīteJauno Jātnieku skola 4 75.40
2523SindijaFjodorovaAmatieriKrēzs2007LSColinsRendsS.FjodorovaJSK EquiLat 8 61.22
267KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Corents2014LSCaraokiNicky Des BruyeresSergejs NabatņikovsJSK Princis 8 66.39
272LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 8 67.60
2844Nellija AnnaKarkliņaJuniori līdz 18 g.v.Cardemon2014LatvijasChicos SonFedijsAgris KārkliņšVeti Active 8 67.76
2935AigarsBregžePieaugušieSibarons2015-SaltatorussSandra Karisaz/s Lielceri 8 67.82
3041KristīneEgleTautas klaseKaypatero2015KWPNZapatero VDLNo LimitG.Egle, K.EgleSK TOP SPORT 8 68.56
3124PaulaGlāzereAmatieriCarneo2015OLDCorallAravijaGrantini Horses SIASIA "Grantini Horses" 8 74.13
3218AgneseTišuņinaAmatieriFēbs2015LSFriscatiBazilioAgnese TišuņinaZ/S Tīraines Staļļi 12 61.49
3342IlonaJurašaAmatieriCartouche2007KWPNTangelo Vad De ZuuthoeveOklundIlona JurašaJSK "Burtnieku rotors" 12 75.73
33KarīnaBalonovaJuniori līdz 18 g.v.Conceta2015LSCaraokiCallianoSIA PrincisJSK Princis el
30KristīneEgleTautas klaseCincinatti Z2009ZANGCommanchiBentleyK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT ret
4MartaLočmeleAmatieriCleo2007LSCattioGuidoM.Ločmele"Golden Equestrian Club" wd
27MartaLočmeleAmatieriClassic Victory2015LSCalinaroQueridesM.Ločmele"Golden Equestrian Club" wd
9SandisĢērmanisPieaugušieLance2011OLDLordanosGinsbergNords AndersonsSIA SG equestrian wd
47Deina PaulaDakšaJuniori līdz 18 g.v.Consuella2015LATVCaraokiCarpaccioA.DakšaJSK Princis wd
21KristaKliesmetePieaugušieCasallfina2015HOLCasallCorofino IL.GustsoneJauno Jātnieku skola wd
25LīgaPētersoneTautas klaseLingstons2016LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis wd
22KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016KWPNGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS "Kleisti" wd
26KristaKliesmetePieaugušieLobamba2016KWPNEmir RVeronK.KliesmeteJauno Jātnieku skola wd
32KristaKliesmetePieaugušieDyminka B2015aesDiaradoJodokusK.KliesmeteJauno Jātnieku skola wd
ā/k38BeātaLasevičaPieaugušieKaramele2013LWBCalano IIHeraldik xxBeāta LasevičaJSK Kleisti wd
ā/k39MartaLočmeleAmatieriClassic Victory2015LSCalinaroQueridesM.Ločmele"Golden Equestrian Club" wd
40MagdalēnaPildereJuniori līdz 18 g.v.Hoppy W.B2012KWPNIndoctroE. KociņaJSK Zāgkalni wd
Break