Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5ONLINE Download

Latvijas Jātnieku sporta dienu sacensības konkūra disciplīnā

27.08.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.2 60 cm (Art. 274.1.5.3) divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. € (50,- 40,- 30,- 25,- 20,- 20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
70
S.p. II Laiks II
37
113LāsmaVasiļjevaJātnieki ar 1.grupas ponijiemAmēlija2012LSAmorsMolstabergs Action Man RWMJūlija VasiļjevaKalnsētas Jātnieku Klubs 0 49.61 0 22.03
21LāsmaVasiļjevaJātnieki ar 1.grupas ponijiemTelynau Melody2011LSEyarth RioOakley Eleven UpJūlija VasiļjevaKalnsētas Jātnieku Klubs 0 56.47 0 22.77
35LaimaGaušeleJātnieki ar 2.grupas ponijiemTango2005LSM. PinteBrocēnu un Saldus JK 0 59.12 0 25.28
47AnceFreidenfeldeJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 0 56.23 0 26.19
519KarīnaBalonovaJuniori līdz 18 g.v.Cellija2017LSKapteinis CukursBleisbergs LiwiusSIA PrincisJSK Princis 0 58.65 0 26.51
69AliseTiļļaJātnieki ar 2.grupas ponijiemPrērija2005LSM. PinteBrocēnu un Saldus JK 0 52.01 0 26.95
726LienaJēkabsoneBērni līdz 14 g.v.Saiga2009LSSedans-Krista K. KijonekaJSK "Reiteri" 0 53.99 0 29.18
812MartaAntonijaBērni līdz 14 g.v.Amareto2009LSN.PokhilJSS "Kleisti" 0 60.14 0 29.20
918TīnaGailīteJātnieki ar 2.grupas ponijiemBiskvīts2014LSM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 59.78 0 29.81
1020AleksandraRusiņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemEkvadora2016LSEfektsDunyarAnna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 0 61.64 0 32.17
113AnnaĶirpīteBērni līdz 14 g.v.Mambo2014LSAnna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 0 63.31 0 33.31
1211ŽaneteBitmaneJātnieki ar 2.grupas ponijiemTutti-Frutti2018LSTitaniumVoore Aurum 835 EM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 64.58 0 34.63
1325VitaLoginaTautas klaseCarmello2018LSCall Me BlackRhadamanthusA/S "Agrofirma TērveAgrofirma Tērvete 0 66.57 0 35.89
1421LaurisBaksTautas klaseFalcon2018LSFire and IceConceicaoA/S "Agrofirma TērveAgrofirma Tērvete 0 65.71 1 37.20
1510AneteFreibergaJātnieki ar 2.grupas ponijiemKiplings2017LSM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 50.45 4 25.94
1616AdeleRagovskaJuniori līdz 18 g.v.Ave Calipso2018LSA Stepping StoneAS TērveteAgrofirma Tērvete 0 51.90 4 27.35
1724AnceKokorevičaPieaugušieRio Of Rascin2015LSRascinBalou du RouetAnce KokorevičaJSK"pakavi" 0 59.15 4 31.69
186ElisaZazerskaJātnieki ar 1.grupas ponijiemTra-La-La2008LSTangoM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 49.45 4 31.93
198ElizabeteCērpeJātnieki ar 2.grupas ponijiemHugo2011LS--Anna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 4 59.84 -
202ElijaFogeleJātnieki ar 1.grupas ponijiemPrērija2005LSM. PinteBrocēnu un Saldus JK 4 63.60 -
214Rūbija AnnaRiekstiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemPeach Boy2006LS--Anna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 4 65.53 -
ā/k28Gabriela DoraŽuromskaBērni līdz 14 g.v.Estados2018LSSibirian ExpressKosmodromLauma ŽuromskaJSK Īriss 4 69.12 -
2217Nikola AlīnaDjubinaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Estados2018LSSibirian ExpressKosmodromLauma ŽuromskaJSK "Baltic Equestrian Team" 6 75.23 -
2322BrigitaPikšeAmatieriKeep the beat2017LSKiborgsBastejsBrigita PikšeSIA "Future Horse" 8 66.45 -
2427IevaKrieviņaTautas klaseGūder Criss2018LSGaultjērsCattio HLIeva KrieviņaJSK Mustangs 14 79.82 -
2515IevaKrieviņaTautas klaseCinsinati2017LSCarpaccio IIPoju KW10Ieva KrieviņaJSK Mustangs 18 83.11 -
23ArtaAnkravaJuniori līdz 18 g.v.Pitagors2012LSPrincisRexonaInese RuskuleZ/S Tīraines Staļļi 0 60.63 el
14Elza KatrīnaLapinaJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisAija FreidenfeldeJSK Lejnieki wd