Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5ONLINE Download

Latvijas Jātnieku sporta dienu sacensības konkūra disciplīnā

27.08.2022. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.3 80 cm (Art. 274.1.5.3) divu fāžu sacensības. Bez ierobežojumiem. € (60,- 50, -40,- 30,- 25,- 20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
70
S.p. II Laiks II
37
110AnceAleksandrovaAmatieriBiskvīts2014LSM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 51.88 0 23.07
27LāsmaVasiļjevaJātnieki ar 1.grupas ponijiemAmēlija2012LSAmorsMolstabergs Action Man RWMJūlija VasiļjevaKalnsētas Jātnieku Klubs 0 52.36 0 24.79
315KarīnaBalonovaJuniori līdz 18 g.v.Cellija2017LSKapteinis CukursBleisbergs LiwiusSIA PrincisJSK Princis 0 60.35 0 26.66
411LuīzeGrosbahaBērni līdz 14 g.v.Darvins2011LSDiskoKaldansK.GrosbahsAgrofirma Tērvete 0 48.45 0 26.68
544MartaMarhilevičaBērni līdz 14 g.v.Kosta2008LSKapteinis CukursOtborsSIA PrincisJSK Princis 0 52.43 0 27.65
ā/k24KatarīnaMollaAmatieriLeandra2010LSLebronsR. Adermie 58Inga Kadeka-HarkovaZ/S Tīraines Staļļi 0 51.38 0 28.05
640AliseAlijevaPieaugušieSandora2015LSSultansDaroDiana ŠčigolevaJSK Kriķi 0 59.28 0 28.10
76AneteFreibergaJātnieki ar 2.grupas ponijiemKiplings2017LSM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 52.92 0 28.23
828ĒrikaVārnaJuniori līdz 18 g.v.Cafe2012LSStolpegardens CastelloFermentsUldis Vārnaz/s "Atvases" 0 56.82 0 28.37
941SindijaAlksneJuniori līdz 18 g.v.Nika2013LSNeapoļKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis 0 59.70 0 29.95
1034AnastasijaReusaTautas klaseKarēro2008LSStolpegardens CastelloLambordžiniLJFJSS "Kleisti" 0 57.42 0 30.54
ā/k0DžuljetaJēkabsoneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cherkes2014LSCheldersKaļvadosD.JēkabsoneVIP Rider Academy 0 64.53 0 30.90
1143SantaVibāneAmatieriCelsijs2018LSKapteinis CukursBleisbergs LiwiusSIA PrincisJSK Princis 0 62.24 0 31.34
1233ElizabeteRasmussenaTautas klaseMelodija2015LSMadreportsAustrijaNatalija FetisovaJSK Zāgkalni 0 60.26 0 31.37
1342VitaLoginaTautas klasePartoss2017LSPrincisRamsesSIA PrincisAgrofirma Tērvete 0 67.00 0 35.31
ā/k20KristapsGrosbahsPieaugušieStarts2008LSSalnisSamsK.GrosbahsAgrofirma Tērvete 0 68.44 0 36.79
1436Aleksa LauraKļaviņaAmatieriRubelhali2017LSRainy Day BluesLegatoI.AmoliņšJSK Lejnieki 0 57.17 4 26.21
1516SannijaGreiškāneJuniori līdz 18 g.v.Saiga2009LSSedans-Krista K. KijonekaJSK "Reiteri" 0 54.81 4 29.72
1623IevaKrieviņaTautas klaseGūder Criss2018LSGaultjērsCattio HLIeva KrieviņaJSK Mustangs 0 65.07 4 32.99
1735IsoldeUrgaJuniori līdz 18 g.v.Calakonte2013LSChlodwigAbkeSintija Vaivadez/s Lielceri 0 52.67 8 27.20
188SindijaAlksneJuniori līdz 18 g.v.Cornets2016LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 0 57.69 19 47.04
1931MārtiņšPildersPieaugušieJuris2016LSSIA ĶirpjiAgrofirma Tērvete 3 72.37 -
204OdrijaTomanoviča-BaroneJātnieki ar 2.grupas ponijiemTango2005LSM. PinteBrocēnu un Saldus JK 4 51.63 -
2137AgateGrantiņaJuniori līdz 18 g.v.Arika Arteckbella2015LSAmaranthCalando IVK.RavaJSK "Reiteri" 4 53.11 -
2227StefanijaMechetinaJuniori līdz 18 g.v.Irving Del Masset2006LSIndret del MasetOmni StarAlexander MechetinJJS Kleisti 4 56.36 -
2322AnceKokorevičaPieaugušieRio Of Rascin2015LSRascinBalou du RouetAnce KokorevičaJSK"pakavi" 4 59.90 -
2430BrigitaPikšeAmatieriKeep the beat2017LSKiborgsBastejsBrigita PikšeSIA "Future Horse" 4 63.32 -
255ŽaneteBitmaneJātnieki ar 2.grupas ponijiemTutti-Frutti2018LSTitaniumVoore Aurum 835 EM.PinteBrocēnu un Saldus JK 4 63.70 -
269VitaLoginaTautas klaseCarmello2018LSCall Me BlackRhadamanthusA/S "Agrofirma TērveAgrofirma Tērvete 4 66.45 -
273Rūbija AnnaRiekstiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemPeach Boy2006LS--Anna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 4 68.69 -
2832AdeleRagovskaJuniori līdz 18 g.v.Ave Calipso2018LSA Stepping StoneAS TērveteAgrofirma Tērvete 8 57.58 -
2939RebekaZotovaJuniori līdz 18 g.v.Lorans2017LSLacapoNeapoļSIA PrincisJSK Princis 8 58.21 -
301LāsmaVasiļjevaJātnieki ar 1.grupas ponijiemTelynau Melody2011LSEyarth RioOakley Eleven UpJūlija VasiļjevaKalnsētas Jātnieku Klubs 8 60.23 -
3126KristaLorbergaTautas klaseArtoss2016LSAcordplusLegatoI. BrūniņaJSS "Kleisti" 12 65.80 -
3221KatarīnaMollaAmatieriLeandra2010LSLebronsR. Adermie 58Inga Kadeka-HarkovaZ/S Tīraines Staļļi 28 89.32 -
38StellaOšeJuniori līdz 18 g.v.Princis2006LSM.OšisZ/S Tīraines Staļļi 0 52.38 el
2AnnaĶirpīteBērni līdz 14 g.v.Mambo2014LSAnna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi el
14LaurisBaksTautas klaseFalcon2018LSFire and IceConceicaoA/S "Agrofirma TērveAgrofirma Tērvete el
18KristapsGrosbahsPieaugušieStarts2008LSSalnisSamsK.GrosbahsAgrofirma Tērvete el
19DžuljetaJēkabsoneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cherkes2014LSCheldersKaļvadosD.JēkabsoneVIP Rider Academy el
29Paula AleksandraPaškauskaJuniori līdz 18 g.v.Konsuela C2012LSCenturyoKegijaSIA ĶirpjiAgrofirma Tērvete el
12ArtaAnkravaJuniori līdz 18 g.v.Pitagors2012LSPrincisRexonaInese RuskuleZ/S Tīraines Staļļi wd
17LaumaBirznieceTautas klaseCaira z2017LSCicero ZKannanL.BirznieceVeti Active wd
ā/k13LuīzeGrosbahaBērni līdz 14 g.v.Darvins2011LSDiskoKaldansK.GrosbahsAgrofirma Tērvete wd
25PoļinaObrazejaBērni līdz 14 g.v.Deep Purple2007LSDancing Princ-Marina ObrazejaZ/S Tīraines Staļļi wd