Nr.1.ANr.1.BNr.1.CNr.2Nr.3Nr.4Nr.5.ANr.5.BNr.6Nr.7Nr.8Nr.9ONLINE Download

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2023- III posms

15-16.04.2023. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.3 120/125 cm ( Art.274.2.5) Speciālās divu fāžu sacensības. Piedalās zirgi līdz 6/7 g.v. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Augst. S.p. Laiks
51
S.p. II Laiks II
40
Kopā
112AigarsBregžePieaugušieMiss Montreal2017LSFreeman VDLIndoradoIrina Grasez/s Lielceri 120 0 42.31 0 28.48 0
22AigarsBregžePieaugušieMelolilly DD2017LSGood Fellow VDLDiamant de SemillyIrina Grasez/s Lielceri 120 0 44.01 0 28.86 0
ā/k6AndisVārnaPieaugušieGolden Fire PKZ2010LSGilion VD HeffinchClintonJSK Laimīgais Pakavsz/s Lielceri 120 0 44.92 0 34.86 0
37AigarsBregžePieaugušieNick Nack Z2017LSNIACK DE L'ABBAYEOKLUNDIrina Grasez/s Lielceri 120 4 38.06 0 27.60 4
49LauraPenelePieaugušieMazzeltof2017LSGrodinoIrcolandoL.Penelez/s Lielceri 120 0 43.91 4 30.34 4
514Nellija AnnaKārkliņaJuniori līdz 18 g.v.Enjoy Caliber2017LSCaligulaAgris KārkliņšSIA MonReCor 120 4 41.13 0 31.39 4
617ĢirtsBricisPieaugušieLucky Luke2016LSEtoulon VDLZeusA. VasiļjevsEquestrian Park Silameži 125 4 45.93 0 31.47 4
ā/k1AndisVārnaPieaugušieKS Molly Malone2015LSCornet ObolenskyCardento 933SIA Kurzemes sēklasz/s Lielceri 120 0 44.61 4 34.52 4
ā/k15AgneseKroičaPieaugušieHoppy W.B2012LSIndoctroI.KroičaVeti Active 125 0 46.98 4 35.68 4
73GuntarsLekutrisTautas klaseCinks2017LSChagalliCorallV.MiltaJSS "Kleisti" 120 8 46.45 0 0 8
811TerēzeOliņaTautas klaseCheckers2017LSChelderKvartetSIA Grantini Horses"Golden Equestrian Club" 120 4 43.69 4 29.56 8
95KristīneEgleTautas klaseMagnifique WW2017LSIrvington VDLHold up PremierK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT 120 4 43.78 4 33.76 8
1016Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.La Gaultier2016LSGaultier VDLGlennridgeI. ZumenteZ/S Tīraines Staļļi 125 8 49.28 0 36.74 8
20Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Akvitānija2016LSAvelinus CKadilakA.BlaubergaZ/S Tīraines Staļļi 125 el el
19KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016LSGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS "Kleisti" 125 el el el
18KristīneEgleTautas klaseLovely2016LSQuasimodo vd MolendreefMartelK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT 125 ret ret ret
ā/k13AnnaČakstiņaJuniori līdz 18 g.v.Chikita2013LSCiscoVerso De PaulstraMaira ČakstiņaJSK Demora wd wd
4MontaPareizaTautas klaseRakella2017LSRegressStolpegaardens CastelloM.PinteBrocēnu un Saldus JK wd wd
10MontaPareizaTautas klaseKemal2017LSConsensusLiverpuļZaiga Judeiķe OseBrocēnu un Saldus JK wd wd
8ĢirtsBricisPieaugušieMaritosca hbc2017LSHermanticoCantosA.VasiļjevsEquestrian Park Silameži wd wd