Nr.1.ANr.1.BNr.2Nr.3Nr.4.ANr.4.BNr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12Nr.13ONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2023 – II posms

3-4.06.2023. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.5 120 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. € (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
85
17Elza ElizabeteMatuleAmatieriLuzi2011LSColardStedingerI.Kroičaz/s Lielceri 0 68.13
21AndisVārnaPieaugušieKingston On Murray2015LSBaltic VDLMatterhornA.Vasiļjevsz/s Lielceri 0 68.55
33NikolaKukleJuniori līdz 18 g.v.Lorbek2015LSLestonPalladium TRAS "RTS BALTIC OU"A/S "RTS BALTIC OU" 0 69.69
423AtisZariņšTautas klaseCapella2010LSCorallAmadeussAntra ZariņaSIA "Future Horse" 0 71.83
59NikolaAvkštolaJuniori līdz 18 g.v.Notting Hill Z2012LSNixonEvashiAgnese AvkštolaZBZ Premium Club 0 72.76
622AndisVārnaPieaugušieGolden Fire PKZ2010LSGilion VD HeffinchClintonJSK Laimīgais Pakavsz/s Lielceri 0 72.87
717AleksandrsŠakurovsPieaugušieAndora2016LSAromātsA.ŠakurovsRīgas JSK 0 73.54
818LauraPenelePieaugušieIceman D Z2013LSIceberg STLord ZL.Penelez/s Lielceri 0 74.18
96AgneseKroičaPieaugušieHelsinki VD Water2007LSVeni Vidi ViciCorominoI.KroičaVeti Active 0 75.67
1021AgneseKroičaPieaugušieHoppy W.B2012LSIndoctroI.KroičaVeti Active 0 78.13
118KristīneEgleTautas klaseLovely2016LSQuasimodo vd MolendreefMartelK.Egle, G.EgleSK TOP SPORT 4 72.71
1219KristupasPetraitisPieaugušieLenair2013LSLenettCon AirS. PetraitisAudruvis 5 88.89
1320BeatriseKisielaJuniori līdz 18 g.v.Unbelievable Z2012LSUntouchedAkteurJ.KisielsJSS "Kleisti" 6 91.08
1411MairaLejaPieaugušieMr.Impressive2017LSImpressive VDLCantosA.BrālēnsSIA MonReCor 8 74.29
1515JanaZēbergaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Self Lucky2010LSSerranoLacantusJ. ZēbergaJSK "Baltic Equestrian Team" 9 88.19
1616Agilera2015LSAromātsGudvilsSIA Burtnieku Zirgau 12 71.65
1710AndisVārnaPieaugušieKS Molly Malone2015LSCornet ObolenskyCardento 933Kurzemes Sēklasz/s Lielceri 16 68.19
1814LitaCipruseTautas klaseChelsea RJM2014LSContatour JpCaraokiR. KalniņaJSK RVA 16 75.26
4BeatriseKisielaJuniori līdz 18 g.v.Larissa GT2016LSLatour VDLGloucester 2R.KisielsJSS "Kleisti" el 76.72
2KristupasPetraitisPieaugušieLucky Luke N2016LSCohinoor VDLOrameS. PetraitisAudruvis wd
12SendijaSetkovskaJuniori līdz 18 g.v.Amaranth2009LSAcobat IIILearJeļena DorošenkoEquestrian Park Silameži wd
13KristaLorbergaTautas klaseLeandro De La Pomme2016LSGaillard De La PommeHighlineI. GabaliņaJSS "Kleisti" wd