Nr.1.ANr.1.BNr.2Nr.3Nr.4.ANr.4.BNr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12Nr.13ONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2023 – IIIposms

17-18.06.2023. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.8 75cm (Art. 274.1.5.3..) Divu fāžu sacensības. Piedalās jātnieki ar 1 un 2 grupas ponijiem. Piemiņas balvas.

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
52
S.p. II Laiks II
36
110Rebeka SanitaGrīniņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemVetra2007LSIeva Marfonova"Asnates JSK" 0 36.81 0 19.89
212KristiānaKravaleJātnieki ar 1.grupas ponijiemRikarda2008LSRakt's RockyTetworth crimson LakeDaiga PodēnaJK "Skudru Stallis" 0 44.15 0 21.13
316Beāta EllaLiepiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemSonadour2017LSVinnijs PūksEiroGuna ZegnereJSK Montepals 0 38.07 0 21.87
47ElisaZazerskaJātnieki ar 1.grupas ponijiemTra-La-La2008LSTangoM.PinteBrocēnu un Saldus JK 0 45.45 0 23.21
517KarlīnaKvitkaJātnieki ar 2.grupas ponijiemTinkijs Vinkijs Tonijs Triks2008LSTangoBambinoA.OzoliņaJSK Atēna 0 48.12 0 23.44
66Rēzija RasaTetereJātnieki ar 2.grupas ponijiemKandava2018LSMaksisIrtišsDana M GrauzermaneKandavas JK STAFETE 0 46.72 0 26.15
718DārtaGelašaJātnieki ar 2.grupas ponijiemMimi2010LSMoravikens Black VelvetMagirA.OzoliņaJSK Atēna 0 48.23 0 26.68
83KarlīnaKvitkaJātnieki ar 2.grupas ponijiemMagnolija2019LSMalibu BluAmpērsA.OzoliņaJSK Atēna 0 51.35 0 28.86
914Luīze GabrielaButāneJātnieki ar 2.grupas ponijiemMūkas2011LSŠamasRitmasL. PētersoneJSK Princis 0 46.90 4 26.19
109MartaAntonijaBērni līdz 14 g.v.Amareto2009LSN.PokhilJSS "Kleisti" 0 45.30 4 30.35
1113ElīzaGulbeJātnieki ar 1.grupas ponijiemMilky Way2012LSAmaretoL. PētersoneJSK Princis 0 45.39 6 40.63
1220MarijaShirshovaJātnieki ar 2.grupas ponijiemDžimmijs Juniors2013LSDžimmijsMargoI. ShirshovaJSK Kriķi 1 52.95 -
ā/k22Krista KristiānaAlksnePieaugušieKabachy Noir K2019LSKavalier NoirContatour JpLauma BirznieceSK Baltic Royal Team 1 53.67 -
ā/k21DenīzeDzeneBērni līdz 14 g.v.Lady in Black2010LSLebronsCatalinoIeva KondrāteJSK Īriss 1 55.28 -
11NatālijaŽubureJātnieki ar 2.grupas ponijiemWoore Adeele2011LSApooloAndoAsnate Ādamsone"Asnates JSK" el
8ElijaFogeleJātnieki ar 1.grupas ponijiemMalibu Blue2014LSMoravikens MalibuFS Harry PotterM.PinteBrocēnu un Saldus JK el
4GabrielaSamuleJātnieki ar 2.grupas ponijiemMia May2016LSMoravikens MalibuBostorp BeskEva jansoneJSK Gongs wd
5EnijaKukaineJātnieki ar 2.grupas ponijiemRatti (Ledene)2013LSRalfRicN.LaizānsJSK Gongs wd
1DinaZandereJātnieki ar 1.grupas ponijiemByley Apache2015LSHilin TattooEyarth Tomaha WkEvita ZandereJSK Montepals wd
19DinaZandereJātnieki ar 1.grupas ponijiemPandors2013LSPumpursAntonioEvita ZandereJSK Montepals wd
2UnaZariņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemAntare2009LSAntonioLiene FridrihsbergaVentspils Jāšanas Sporta Klubs wd
15EvelīnaRozeJuniori līdz 18 g.v.Misters2016LSMaksisEhoSIA Fito ALSIA FITO-AL wd
ā/k23Adriāna AnnaArājaTautas klaseCairiassi Classic2019LSCasskeni llCardentoIeva TracevskaZBZ Premium Club wd