Nr.1.ANr.1.BNr.2Nr.3Nr.4.ANr.4.BNr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12Nr.13ONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2023 – IIIposms

17-18.06.2023. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.11 100 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem.€ (70,-50,-40,-30,-25,-20,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
71
144SantaVibāneAmatieriCamelija2016LSCaraokiCalianoSIA PrincisJSK Princis 0 61.13
237SofijaJuškaBērni līdz 14 g.v.Etalons2007LSZeb-ElementAlamoNords AndersonsZirgu māja Baltezers 0 62.30
326MartaMarhilevičaJuniori līdz 18 g.v.Kosta2008LSKapteinis CukursOtborsSIA PrincisJSK Princis 0 63.19
429Parisa AnnaKaņepeJuniori līdz 18 g.v.Relax DMG2014LSRegressAmigoDana M. GrauzermaneKandavas JK STAFETE 0 63.25
531AmandaZariņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.For For Agarde2016LSAkapulkoFor EditionS. Melkina-BarkāneSIA "Future Horse" 0 66.47
630MadaraPētersoneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Cornets2016LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 0 70.34
725MairaLejaPieaugušieDarco N2018LSDarco For Fun ZCaraokiAnnija Elīza StabiņaSIA MonReCor 0 70.51
822DarjaSiņukovaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Lerikona2012LSLevantos IRufsSIA 3 Vītolu Staļļiz/s Lielceri 1 73.51
938Annija ElizabeteVildeBērni līdz 14 g.v.Lirika2017LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaJSK Lielkažoki 1 4 60.92
1045AmēlijaStankēvičaBērni līdz 14 g.v.Quantico2018LSLavilonsQueridesSarmīte StrazdiņaJSK Lielkažoki 1 4 61.41
1113LinardsBrikulisJuniori līdz 18 g.v.Larkenda2015LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaJSK Lielkažoki 1 4 63.09
1210JānisKisielsAmatieriHighlander2016LSJ.KisielsJSS "Kleisti" 4 63.20
1340ZaigaJuideiķe-OseAmatieriKemal2017LSConsensusLiverpuļZaiga Judeiķe OseBrocēnu un Saldus JK 4 64.75
1412AmēlijaStankēvičaBērni līdz 14 g.v.Lirika2017LSLAVILONSQueridesSarmite StrazdinaJSK Lielkažoki 1 4 64.77
1518AngelinaFogeleJuniori līdz 18 g.v.Karmena2006LSCalano IIAlamoSofija Grīnvaldez/s Lielceri 4 64.79
1632KatrīnaAsareJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Carnika2017LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 4 67.30
1734AgnijaJaneleAmatieriVitalo2013LSValeronSandro SongZ/S KalnblāķiSIA MonReCor 4 67.55
1824HannaKalējaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kamejs2008LSCalmaroJuon ISintija SemeņkovaJSK Kriķi 8 55.26
198Annija ElizabeteVildeBērni līdz 14 g.v.Landgolds2015LSLavilonsLearSarmīte StrazdiņaJSK Lielkažoki 1 8 60.24
ā/k16AlīnaBulaTautas klaseKeramique B2015LSClintonVerdiAlīna BulaSIA "Future Horse" 8 69.20
2027Laura ViktorijaRumbergaJuniori līdz 18 g.v.Gerda2014LSGrandRenesanseInese Dimitrijeva"Asnates JSK" 8 69.25
2147MairaLejaPieaugušieNashville2018LSDallas VDLCardentoSIA NorfaSIA MonReCor 9 74.89
2239SofijaGrīnvaldeAmatieriUnlimited Star2016LSUcelloCalypsoSofija Grīnvaldez/s Lielceri 11 79.03
2333PatrīcijaDzirnieceBērni līdz 14 g.v.San Marco Z2008LSO.Dzirniecez/s Lielceri 11 80.63
2411KlaudijaViļisovaAmatieriVikonts2014LSVolframs IICarleoneKlaudija ViļisovaVentspils Jāšanas Sporta Klubs 12 58.73
253AlīnaBulaTautas klaseKeramique B2015LSClintonVerdiAlīna BulaSIA "Future Horse" 12 69.43
ā/k15DžuljetaJēkabsoneAmatieriCherkes2014LSCheldersKaļvadosD.JēkabsoneVIP Rider Academy 12 99.04
2620MarijaPevkoBērni līdz 14 g.v.Campio Mar2008LSKvatroLuzotM.Pevkoz/s Lielceri 13 88.13
2723NikolaMooraJuniori līdz 18 g.v.Aprika2014LSAprioriCaurageN.MooraRopažu JK 14 77.15
2821AgateJefremovaTautas klaseQueen Calypso K2016LSQuel CraneurLe CowandoA.JefremovaZirga Sapnis 19 79.79
2936GabriellaGaniņaBērni līdz 14 g.v.Agriano2017LSAkapulkoGigantsDz.PeipāneJauno Jātnieku skola 25 71.77
9DžuljetaJēkabsoneAmatieriCherkes2014LSCheldersKaļvadosD.JēkabsoneVIP Rider Academy el
1Ramona AnceMiglinieceAmatieriKlinta2005LSCallianoGvidonsIeva KondrāteJSK Īriss el
42LuīzeVilāneTautas klasePērle Akācija2011LSPassiQueridesMaruta BērziņaJK Erceni wd
4GuntarsTrautmanisAmatieriSeidy2015LSSaimonsLegatokristine TrautmaneJK "Skudru Stallis" wd
35ElzaStumpeAmatieriJarezzo2014LSArezzo VDLCampbell VDLE. Stumpez/s Lielceri wd
7KristaBušereTautas klaseCapelle2009LSCaptainZeb-Element ZV1Guntars SūniņšSIA "Future Horse" wd
14EvelīnaVidiņevičaBērni līdz 14 g.v.A Candy Crush2017LSArgvandello-Sintija VidiņevičaJSK Princis wd
2SofijaJuškaBērni līdz 14 g.v.Lance2011LSLordanosGinsbergNords AndersonsZirgu māja Baltezers wd
5ElvitaProkofjevaAmatieriCool Boy2011LSCenturyoLibertinoDaiga PodenaJK "Skudru Stallis" wd
17Nikola AlīnaDjubinaTautas klaseEstados2018LSSibirian ExpressKosmodromSIA "Namejs"JSK "Baltic Equestrian Team" wd
6IsoldeUrgaAmatieriCalakonte2013LSChlodwigAbkeSintija Vaivadez/s Lielceri wd
46LaurisBaksTautas klaseOxford B2019LSBubalu VDLIndoctroL.BaksAgrofirma Tērvete wd
19LindaKadeka-HarkovaJuniori līdz 18 g.v.Leandra2010LSLebronsR. Adermie 58Inga Kadeka-HarkovaSK Baltic Royal Team wd
28SofijaGrīnvaldeAmatieriKarmena2006LSCalano IIAlamoSofija Grīnvaldez/s Lielceri wd
41SigitaGauračaTautas klasePerdona van't Goemanshof2015LSVigo d'ArsouillesHeartbreakerSigita GauračaAgrofirma Tērvete wd
43LinardsBrikulisJuniori līdz 18 g.v.Čikāga2016LSCheversApolloIlvija KohaJSK Lielkažoki 1 wd
Break