Nr.1Nr.2Nr.3Nr.4Nr.5(A)ONLINE Download

Jātnieku sporta sacensības „Tukuma novada atklātais čempionāts konkūrā 2023”

12.08.2023. „Pakaviņi”, Smārdes pag., Tukuma nov.

Maršruts Nr.2 60 cm. Ideālais laiks.

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks Delta
65
143TīnaBurnevicaBērni līdz 14 g.v.Lagūna2001LSLegatoGeisijaHans Herbstzirgaudzētava "Kalēji" 0 65.04 0.04
242LīvaSkujaBērni līdz 14 g.v.Zibens Makvīns2008-Edīte ŽvīguleJSK Īriss 0 64.71 0.29
39LīvaSkujaBērni līdz 14 g.v.Princese2018SKSmiļģisEdīte ŽvīguleJSK Īriss 0 65.33 0.33
417ElvitaProkofjevaAmatieriCool Ledy2018LSCool BoyLampionsElvita ProkofjevaJK "Skudru Stallis" 0 65.63 0.63
52DinaZandereJātnieki ar 1.grupas ponijiemMikijs2005ponijs--Evita ZandereJSK Montepals 0 64.18 0.82
639DinaZandereJātnieki ar 1.grupas ponijiemByley Apache2015velsas ponHilin TattooEyarth Tomaha WkEvita ZandereJSK Montepals 0 63.98 1.02
711MilanaMihačovaBērni līdz 14 g.v.Zibens Makvīns2008-Edīte ŽvīguleJSK Īriss 0 63.78 1.22
831MartaKravaleJuniori līdz 18 g.v.Royal Dawn2019LSKRoderix (Rodeo)Dancing PrincZaiga KravaleJK "Skudru Stallis" 0 63.69 1.31
926Beāta EllaLiepiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemSonadour20171.gr.ponijVinnijs PūksEiroGuna ZegnereJSK Montepals 0 63.07 1.93
1054Beāta EllaLiepiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemEarly Amber2019WPCAzgard EuromilionRussetwood ElationGuna ZegnereJSK Montepals 0 67.06 2.06
1148EstereVītolaJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 0 62.84 2.16
127Dana MartaGrauzermaneTautas klaseAmber Boy2018LSAlibiAcobat IIIIveta JanelsiņaKandavas JK STAFETE 0 62.37 2.63
1352ŠarloteRačkoBērni līdz 14 g.v.Leksija Lilu2007LVPittegarden LimewaldLegatoGelinta ApseJSK Demora 0 67.70 2.70
146TīnaBurnevicaBērni līdz 14 g.v.Mercury2014ARCaesarMums MemoryHans Herbstzirgaudzētava "Kalēji" 0 61.75 3.25
153Elza KatrīnaLapinaBērni līdz 14 g.v.RoilaLSRamsesLeonsAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 0 68.53 3.53
1630PaulaVitauskaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Rikardo2019LVRubinstein IIrita VitauskaJK "Skudru Stallis" 0 68.56 3.56
ā/k0Gabriela DoraŽuromskaBērni līdz 14 g.v.Estados2018UJSibirian ExpressKosmodromSIA "Namejs"JSK Īriss 0 68.67 3.67
1744ElīzaGiruckaJātnieki ar 2.grupas ponijiemWoore Adeele2011IVApooloAndoAsnate Ādamsone"Asnates JSK" 0 60.99 4.01
1814Gabriela AnnaBriekmaneBērni līdz 14 g.v.Rīgas Relikvija2014Latvijas sRememberme-RemoLiedelsAndra ŠteinbergaAgates Sports 0 69.32 4.32
1935KristiānaKravaleJātnieki ar 2.grupas ponijiemTorro2010ŽemaitukųDaiga PodēnaJK "Skudru Stallis" 0 69.44 4.44
2023AnnaĶirpīteBērni līdz 14 g.v.Mambo ponijs2014poļu konikA.StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 0 69.85 4.85
2155DaigaPodēnaTautas klasePasaka2018LatvijasPeach Happy LKaprizEdijs ZelleJK "Skudru Stallis" 0 70.30 5.30
2253AnnaZazerskaRaido2018LSJānis RimeiksJSK Montepals 0 70.61 5.61
2338MadaraGailīteJātnieki ar 2.grupas ponijiemRealdo S2018LSRegressAvandroJānis RimeiksJSK Montepals 0 70.88 5.88
2445MartaBaltiņaBērni līdz 14 g.v.Mišela2006LSMioApolloAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 0 73.37 8.37
2536SofiaKaidanovaJātnieki ar 2.grupas ponijiemUralas2012ZHMUranasAidasRasma GertmaneJSK Laimīgais pakavs 0 55.35 9.65
ā/k49Rūbija AnnaRiekstiņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemEdisons2016-EfektsDunyarAnna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 0 76.43 11.43
2610SamantaValdmaneBērni līdz 14 g.v.Mišela2006LSMioApolloAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 0 77.10 12.10
2746Rūbija AnnaRiekstiņaJātnieki ar 2.grupas ponijiemEdisons2016-EfektsDunyarAnna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi 0 79.05 14.05
2841Kēta KetijaKiršteinaBērni līdz 14 g.v.Lubimčik Latgalii2014RKGebernatorsHamletsAsnate Ādamsone"Asnates JSK" 4 64.71 0.29
2916UnaZariņaBērni līdz 14 g.v.Antare2009LSKAntonioLiene FridrihbergaVentspils Jāšanas Sporta Klubs 4 64.58 0.42
3021MartaMegneBērni līdz 14 g.v.Lady2012LSLegatoDonnerbube IILiene FridrihbergaVentspils Jāšanas Sporta Klubs 4 64.35 0.65
3134BeateBasarabaJuniori līdz 18 g.v.Sun Light2011LSSandro FunLiedagsMelana KrūzeJSK Īriss 4 64.35 0.65
328Beāta EllaLiepiņaJātnieki ar 1.grupas ponijiemPhoenix2019WPBCadlanvalley King ElationCasperhof's FreddyJuris LiepiņšJSK Montepals 4 67.39 2.39
3333IevaDorbeAmatieriSadko20192.gr.ponijMaksisEhoJānis RimeiksJSK Montepals 4 62.12 2.88
3429KatrīnaUllasBērni līdz 14 g.v.Princese2005LSNikoleJSK Montepals 4 68.56 3.56
3527Mia Snovdropa DragonVillemseJātnieki ar 2.grupas ponijiemNoodle20122.gr.ponij--Elīza MētereJSK Montepals 4 68.97 3.97
3628UndīneZandereJuniori līdz 18 g.v.Pandors2013ponijsPumpursAntonioEvita ZandereJSK Montepals 4 60.30 4.70
3747Evelīna EvaCikmačaBērni līdz 14 g.v.Rīgas Relikvija2014Latvijas sRememberme-RemoLiedelsAndra ŠteinbergaAgates Sports 4 74.58 9.58
381MadaraGailīteJātnieki ar 2.grupas ponijiemAndora2019LSAkoRoderix (Rodeo)Jānis RimeiksJSK Montepals 4 74.99 9.99
3912MadaraRodinaJuniori līdz 18 g.v.Argo2012NezinamaNezināmsNezināmaAnnaZ/S Tīraines Staļļi 4 77.44 12.44
4015AnceFreidenfeldeJātnieki ar 1.grupas ponijiemMaestro2017LSMaksisAija FreidenfeldeJSK Lejnieki 4 77.82 12.82
4118AdīnaFridrihsbergaAmatieriDancing Grace2019-DaramisGalfarroVita BernicaVentspils Jāšanas Sporta Klubs 4 88.45 23.45
4220KateBasarabaJuniori līdz 18 g.v.Kaberne2010Nav noteik-AkvamarinVarpad 7Melana KrūzeJSK Īriss 4 96.66 31.66
4324DženiferaSazoņenkoJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Mikaso2012LSMioColibriM.RudovskaJK "Skudru Stallis" 8 70.64 5.64
4432Širlija UnaSveceJuniori līdz 18 g.v.Ruby Rose2016LSREKORDSalana-RadiantsIgors SadovskisAgates Sports 8 87.66 22.66
4537KonstanceNavickasBērni līdz 14 g.v.Argo2012NezinamaNezināmsNezināmaAnnaZ/S Tīraines Staļļi 12 75.49 10.49
5Kēta KetijaKiršteinaBērni līdz 14 g.v.Woore Adeele2011IVApooloAndoAsnate Ādamsone"Asnates JSK" wd
4KlaudijaVavžiņakaJātnieki ar 2.grupas ponijiemKolsteins Obolensky2010WelsaKooijuster SammePitchwood MoonshineI.KrūmiņaJSK EquiLat el el
13SofikoMaisuradzeJātnieki ar 2.grupas ponijiemKolsteins Obolensky2010WelsaKooijuster SammePitchwood MoonshineI.KrūmiņaJSK EquiLat el el
19AnnijaŽibaJātnieki ar 2.grupas ponijiemHugo2011PV--Anna StafeckaZ/S Tīraines Staļļi el el
22RūtaZagorskaBērni līdz 14 g.v.Ludgers2015LSBleisbergs LiwiusGrādsKristīne KadašaTukuma JSK el el
25Viktorija GabrielaKnētaBērni līdz 14 g.v.Milky Way2014KP--Sintija Briede-KnētaTukuma JSK el el
40KlaudijaVavžiņakaJātnieki ar 2.grupas ponijiemŽī2011ŽemaitijasIlze KrūmiņaJSK EquiLat el el
50DeinaDudašaBērni līdz 14 g.v.California2019LSCorallKopernikŽanete AndersoneVidzemnieki el el
51GintaReinholdeJātnieki ar 1.grupas ponijiemMafins D2018POKMalibu BlueGelinta ApseJSK Demora el el