Nr.1.ANr.1.BNr.2Nr.3Nr.4.ANr.4.BNr.5Nr.6Nr.7Nr.8Nr.9Nr.10Nr.11Nr.12Nr.13Nr.14ONLINE Download

LJF KAUSS KONKŪRĀ-2024 – II posms

25-26.05.2024. Kleisti, Rīga

Maršruts Nr.1.A 100 cm (Art.238.1.1.) Sacensības ar zirga darbības stila novērtējumu. Piedalās zirgi līdz 5g.v. € (75,-55,-45,-35,-30,-25,-)

Vieta Nr Vārds Uzvārds Grupa Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda 1
Anna
2
Maira
3
Indra
S.p Laiks
77
Kopā
14Elizabete KristaJurašaTautas klaseAlme G2019LSAromātsGudvilsSIA Burtnieku ZirgauJSK "Burtnieku rotors" 7.6 7.5 7.7 0.0 74.83 7.60
225TerēzeOliņaTautas klaseChilli2019LSChadlerCorallSIA Grantini Horses"Golden Equestrian Club" 7.4 7.3 7.4 0 71.06 7.37
317Deina PaulaDakšaJuniori līdz 18 g.v.Cazanovs2019LSCaraokiNeapoļSIA PrincisJSK Princis 7.2 7.5 7.2 0.1 77.90 7.20
415LailaBergsoneTautas klaseArtemis2019LSAbkeCarinjoJ.ĶibermanisJSK Mustangs 7.3 7.0 7.1 0 72.17 7.13
519SniedzeRobiņaTautas klaseLady Bumble-Bee2019LSLacapoAvellynusSniedze RobiņaJSK Salaiņi 7.1 7.3 6.9 0 64.85 7.10
613TerēzeOliņaTautas klaseO'Bibi Jackson2019KWPNBanagro MDulf van den BisschopL.Krūmiņa"Golden Equestrian Club" 7.5 7.8 7.4 0.5 69.44 7.07
726SidnijaPeskopaTautas klaseDivolla2019LSDonnerbube IIAromatsS. FreimaneTalsu Jātnieku skola 7.0 7.2 6.7 0 71.09 6.97
85MontaPareizaTautas klaseOwild Will Hickok2019LSDouglasHarley VDLM. PareizaBrocēnu un Saldus JK 7.5 7.5 7.3 0.5 81.34 6.93
923MadaraPētersoneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Nordiks2019LSNildansCaraokiSIA PrincisJSK Princis 7.0 6.8 7.3 0.5 74.15 6.53
1011Adriāna AnnaArājaTautas klaseCairassi Classic2019LSCasskeni llCardentoIeva TracevskaZBZ Premium Club 7.4 7.0 7.3 0.8 79.76 6.43
113AnnaŠellerePieaugušieAll In One2019LSAll MusicCalido IHans HerbstJK "Telfas" 6.7 6.8 7.0 0.5 76.83 6.33
1216LīgaPētersoneTautas klaseNiklavs2019LSNildansKapteinis CukursSIA PrincisJSK Princis 6.8 6.8 6.9 0.5 69.13 6.33
1312Anna AnnijaAlsiņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Contini2019LSCananeroLevantos lRaimonds RuķerisZ/S Tīraines Staļļi 7.1 7.0 7.2 1.4 80.28 5.70
148Nellija AnnaKārkliņaJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Kabachy Noir K2019LSKavalier NoirContatour JpLauma Birzniecez/s Lielceri 6.0 6.0 6.2 0.5 67.83 5.57
1521Elizabete KristaJurašaTautas klaseAvalanche2019LSAromātsGvidonsSIA Burtnieku ZirgauJSK "Burtnieku rotors" 6.5 6.2 6.7 1.0 70.04 5.47
1610DanieliusGutkauskasPieaugušieCaigo2019HOLSTCaplanDG HorsesDG Sporthorse, MB 7.0 7.2 7.5 1.8 89.79 5.43
1722MontaPareizaTautas klaseCondinoss2019LSCesano IILakijsJ.LvrentjevaBrocēnu un Saldus JK 6.3 6.2 6.5 1.0 76.13 5.33
1820AnnaŠellerePieaugušieChacco De Lux2019LWBChadlerCananeroO.ŠellereJK "Telfas" 6.8 6.3 6.6 1.7 83.11 4.87
ā/k1GiedriusButkusTautas klaseGaudi L2013HOLSTCayadoxGabija ButkėSIA Burtnieku Zirgaudzētava 6.3 6.5 6.5 2.7 98.01 3.73
192TerēzeOliņaTautas klaseBalou Angel2019HOLSTBalou du RouetContact MeD. Bērziņa"Golden Equestrian Club" 6.0 6.0 6.2 3.8 104.80 2.27
9Paula EvelīnaKauliņaJuniori līdz 18 g.v.Charisma2019LSCheversKadilakPaula Evelīna KauliņJSK Gongs ret ret
7MadaraPētersoneJaunie jātnieki līdz 21 g.v.Čardaš2019LSChelderDiodoraJSK Princis wd
14AleksandrsCensonisPieaugušieLakkarakki Spin2019LSLacapoStolpegårdens CastelloAleksandrs CensonisZBZ Premium Club wd
24MārtiņšPildersPieaugušieCuckero-SIA ĶirpjiJSK "MP HORSES" wd
6MārtiņšPildersPieaugušieOme Berts Anemone-E.RasmussenaJSK "MP HORSES" wd
18Karlīna MonikaUlmeJuniori līdz 18 g.v.Cluster F2019-SIA ĶirpjiJSK "MP HORSES" wd