Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 3-5.05.2013. BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts :

Maršruts Nr. 3. 100 cm. Ātruma maršruts. Art. 238.2.1. Bez ierobežojumiem

 
BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts
2013.gada 3.maijs
 
Vieta Valsts Jātnieka vārds,uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs S.p. Laiks
1 LTU Stasys Jasas 1965 Fantast 2008 DK Varm Schimmel Vollstrups Casillas Cashman G.Kasperaviciute Bartas 0 38.74
2 LAT Arta Židele Dreifs 1996 LV Bēra Dolārs Flaudis Sia Princis JSK Princis 0 39.41
3 LTU Lukas Civinskas Endis 0 39.74
4 LTU Vaclovas Gumuliauskis 1965 Porteris 1999 Grynakraujis jojamasis Sarta Poroch Everest V.Gumuliauskis Memel horse 0 40.47
5 LTU Jūratė Civinskaitė 1969 Fobas 1999 OLDG juodbėras Forester Arking J.Civinskaite Lietuva 0 40.83
6 LTU Jonas Bacevičius 1997 Faktorius 2006 TRAK Vulkanas Horalas UAB "Nemuno Žirgynas" 0 40.87
7 LAT Maira Leja 1974 Quidam`s Flipper 2007 WESTF Ruds Quidam de Ravel I. Grase JSK Temperaments 0 41.82
8 LAT Anda Židele Markuss 1998 LV Bēra Mio Sedans Sia Princis JSK Princis 0 42.54
9 LTU Viktorija Navickaite 1975 Sanremo 2006 Balt Hann Bay Rabiatos Z Charitonas Viktorija Navickaite Bartas 0 42.67
10 LAT Laima Lāce 0 43.19
11 LTU Unda Egendorfa 1992 Lēdija 2003 LV Bēra Legato Zenīts Gelinta Egendorfa JSK Demora 0 44.8
12 LTU Vincas Civinskas 1991 Heksal 2008 Trkenas t. bera Buddenbrock Espadron Leonardas Lietuva 0 45.04
13 LAT Toms Andrejs Plīkša 1997 Likums 2001 LV Dūkans Levis Grims K.K.Alksne Sport De Lux 0 46.09
14 LAT Maira Leja 1974 Silver Rose 2008 LV Bēra Sandreo Rebel Z Baltic Timber Trade JSK Temperaments 0 48.59
15 LAT Patrīcija Keistere 1998 Don Karleone 2006 Oldenburgas Dūkans Don Grigorius Ishod P.Keistere RJSK Sport De Lux 0 49.85
16 LAT Mārīte Pinte Lečko 2008 LV Tumši bērs Legato Calano II Saldus JSS Saldus JSS 0 51.13
17 LAT Anna Rudenko 1994 Glāsts 2000 LWB Ruda Gvidons Stars Kristīne Egle SK TOP SPORT 0 53.31
18 LAT Gelinta Egendorfa 1972 Leksija Lilu 2007 LV Bēra Limevald Pittegardens Legato Gelinta Egendorfa JSK Demora 0 53.62
19 LAT Gundega Ādamsone Arhimeds 2004 LV Ruds Ako Hersa I. Grase JSK Temperaments 0 54.16
20 LAT Aleksandrs Vasiļjevs Baros 2007 KWPN Casco Lucky Boy A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 54.56
21 LAT Maira Leja 1974 Bailey 2008 LV Bērs Baccardi Grāds Frēlihu ģimene JSK Temperaments 0 55.92
22 LAT Liga Pētersone Cordess 2007 LV Bēra Kapteinis Cukurs Dolārs Sia Princis JSK Princis 0 56.13
23 LTU Beatričė Galgsdies 1995 Hilėja 2008 Trakėnas Sarta Hidrantas Chorej V.Gumuliauskis Memel horse 0 56.94
24 LAT Linda Josta 1990 Lakonta 2006 LV Bēra Lakijs Concord Jolanta Dukaļska RJSK Sport de Lux 0 57.7
25 EST Britt Nigul 1994 Havana 2007 BWP Bay Nonstop Olympic Ramiro P.Argus Igaunija 0 58.36
26 LTU Nerius Šipaila 0 61.29
27 LTU Saulius Gustaitis 1985 Amigo 2008 L.Joj Brown Aromats S.Gustaitis Lietuva 0 49396
28 LTU Tadas Jankauskas 1991 Clara de bergerac 2008 Cyrano Mantas Gurgzdys Lietuva 1 62.1
29 LAT Sabīne Andersone 1985 Caruzo 2003 LV Tumši sirma Cattio Dēmons Sabīne Andersone Z/S Lielceri 1 64.33
30 LAT Einārs Cēsnieks 1964 Corviko 2007 Oldenburgas Sirma Carrado I Balouret de Roulet Anna Orlova JSK Montepals 2 66.98
31 LTU Tadas Jankauskas 1991 Hardimas 2007 TRAK Veimaras Mantas Gurgzdys Lietuva 4 42.39
32 LAT Ieva Eglīte 1982 Kedence 1998 LV Ruda Calando IV Didzis Ieva Eglīte RJSK Sport de Lux 4 43.79
33 LAT Laima Lāce 1986 Adelaide 2006 LV Sirma R Adermie Lear A.Blaubergs Z/S Tīraines staļļi 4 45.59
34 LAT Unda Egendorfa Kamaro 4 46.12
35 LTU Gediminas Juknis 1954 Kaszmir 2008 wielkopolsk Bay Kaliniec Nippon G.Juknis Astrioji Kirsna 4 47.7
36 LAT Ilona Zaula 1973 Veladoni-Star 2007 LT Ruds Woody-Star Matcho AA I.Zaula SIA GZ Jaunbrīnumi 4 49.67
37 LAT Elizabete Kārkliņa 1993 Fortuna 374 2002 Westf Bēra Florestan I Pit I E.Kārkliņa RJSK Sport de Lux 4 50.43
38 LAT Aija Patmalniece 1985 Monte Kristo 2005 LV Bēra Matriks Lugano A. Patmalniece RJSK Sport De Lux 4 52.22
39 LAT Aiste Berzonskyte 1999 artekas 2002 LI Cypsas J. Berzonskiene Pusyno vila 4 53.9
40 LAT Beate Laseviča 1999 Rokoko 2007 LV Ruda Rikardo HL Colano 2 HL E.Lasevičs JSK Temperaments 4 54.13
41 LTU Karina Sinkevic 1997 Colis 2002 TRAK Chestnut Vendisas Fortpost E.Makarauskene Bartas 4 54.23
42 LTU Zigmantas Šarka 1963 Sir Cento 2008 HANN Sir Shuttefly Dobels Cento Jurgita Muščinskienė Lietuva 4 54.63
43 LTU Povilas Mikelskas 1990 Laceta 2008 Holst. Dark bay Laralee Laval II P.Mikelskas Astrioji Kirsna 4 55.8
44 LTU Kamile Berzonskyte 1996 Gold Jewel 2007 LJ K. Berzonskyte Pusyno vila 4 55.85
45 LAT Laima Lāce Lamora 4 56.52
46 LAT Gabriela Dakare 1996 Cristal Lady 2008 LV Bēra Staerebogards Cairo Lords Aiga Ozoliņa JSK Atēnas 4 57.29
47 LAT Ģirts Bricis 1974 Atlants 2008 LWB Bēra Acodetto Landgraf AS Agrofirma Tērvete RJSK Sport De Lux 4 58.58
48 LAT Beāte Bertrama 1995 Karamele 2004 LV Bēra Callano II Alamo K.Balodis Temperaments 4 60.12
49 LAT Madara Ieva Krūmiņa Princis 1996 LV Sirms Pikards Glagol Sia Princis JSK Princis 4 60.65
50 LAT Kristīne Egle 1991 Lakendorfs 2008 LWB Bēra Loius J Calando IV A/S Agrofirma Tērvete SK TOP SPORT 4 60.85
51 LAT Jaroslavs Trubanovs 1988 Guidons 2001 LWB Bēra Grands Sultāns Inese Heinso JSK Princis 4 61.17
52 LAT Eliza Gaisa 4 62.43
53 LTU Matas Petraitis 1993 Lora 2008 BH Grey Lordano Lavas S.Petraitis UAB Joniškio Audruvis 5 62.21
54 LAT Andis Vārna 1971 Con Quick 2008 HANN Bērs Corland Alaska Diāna Bērziņa SK QUATTRO 5 65.69
55 LTU Beatričė Galgsdies 1995 Vivaldi 2008 Trakėnas T.bėras Velsas Egiptas V.Gumuliauskis Memel horse 6 66.72
56 LAT Keitija Racina Kenzors 2007 Latv Bēra Kapteinis Cukurs Elvis K. Racina JSK Princis 8 47.93
57 LTU Erlandas Mikėnas 1964 Blaine 2006 KWPN Bay Cantos Kigali Vedautos sport club Vedautos sport club 8 48.39
58 LTU Raimonda Samušytė Libretas 2009 TRAK Vikis MakbetasXX UAB "Nemuno Žirgynas" 8 48.5
59 LAT Edīte Vāgnere 1991 Lobijs 2007 LV Sirma Lobby-b Lear E.Vāgnere JJSK Meždruvas-1 8 50.61
60 EST Andres Udekull Unata 2001 KWPN Kailin Koidumaa Igaunija 8 51.57
61 LAT Iveta Pecka 1988 Julka 2007 TR Tumši bēra Gluosnis Makart I.Pecka SIA GZ Jaunbrīnumi 8 51.84
62 LTU Matas Petraitis 1993 Bacara 2008 BH Bay Bacardi Cantona M S.Petraitis UAB Joniškio Audruvis 9 78.73
63 LTU Aiste Berzonskyte 1999 Karys 2004 Zemaitukas Aitvaras Agentas J. Berzonskiene Pusyno vila 10 69.74
64 LTU Stasys Jasas 1965 Contina 2008 DK Varm Schimmel Corratus Willemoes G.Kasperaviciute Bartas 12 36.73
65 LAT Gabriela Dakare 1996 Atēna 1998 LV Ruda Ampērs Tormoz Aiga Ozoliņa JSK Atēnas 12 51.26
66 LTU Kamile Berzonskyte 1996 Magnumas 2005 TRAK Gluosnis Kornetas J. Berzonskiene Pusyno vila 12 54
67 LAT Ilona Zaula 1973 Akvamarin 2007 LV Bēra R.Adermie 58 Vibors I.Zaula SIA GZ Jaunbrīnumi 12 56.17
68 LAT Ģirts Bricis Caikors 12 56.49
69 LAT Edīte Vāgnere 1991 Lūcija 2005 LV Bēra Louis J Calando IV Z/S Ķaupes JJSK Meždruvas-1 12 56.8
70 LAT Katrīne Buša 1988 Lamazāno 2008 LATV dūkana Lobby-B Lear Iveta Janelsiņa z/s Tīraines staļļi 13 64.74
71 LTU Danielius Gutkauskas 1986 Kromvelis 2008 Glusonis V.Niauronis Jusaiciu zirga 16 74.08
72 LTU Simona Urbonaviciute 1989 Komercija 2009 TRAK Eruditas V. Urbonavicius Lietuva 16 76.86
73 LAT Katrīne Buša 1988 Alveja 2007 LATV ruda Ako Winterwald Elīna Lapiņa z/s Tīraines staļļi 20 75.57
LAT Ingrīda Lizbovska 1985 Nostradamus 1999 LV bēra Nivana KWPN8 Dāvis H212 Ingrīda Lizbovska LJAA izsl
LTU Aiste Berzonskyte 1999 Artekas 2003 TRAK Eolas Privet J. Berzonskiene Pusyno vila izsl
LAT Anete Paula Stakinova 2000 Rapsodija 2007 LV Ruda Royaldik Donnerbube II A.Stakinova RJSK Sport De Lux izsl

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX