Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 3-5.05.2013. BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts :

Maršruts Nr. 6.* 50 cm. Ātruma maršruts. Art. 238.2.1. Bez ierobežojumiem

 
BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts
2013.gada 4. maijs
Vieta Valsts Jātnieka vārds,uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs Grupa S.p. Laiks
1 LAT Diāna Lasmane 2003 Tra-La-Lā 2005 Pv Sirma Mārīte Pinte Saldus JSS 1 0 36.51
2 LAT Helēna Tommingas Peach Boy z/s Tīraines Staļļi 1 0 36.8
3 LAT Viktorija Cīmure Next Star 1997 DR Dūkans Next Star Primas Sia Princis JSK Princis 1 0 37.5
4 LAT Emīlija Paškeviča 2001 Maorita 2006 LVs.p. Tumši ruds Magir Rosett JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 2 0 38.23
5 LAT Darja Semusa 2001 Frusta 1998 LV Bēra Fans N.Laizāns LJAA 0 38.44
6 LAT Elizabete Linde 2001 Jasmin 2001 KWPN Bēra T.A.Jurjāne JSK Temperaments 0 38.97
7 LAT Tina Dreimane 2004 Black Velvet 2006 Velsas Dūkana Bostrops Besk Ekbokens Krumelur JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 0 40.7
8 LAT Toms Apermanis 2000 Laidlesa 2008 LV Bēra Limevald Pittegardens Daions Gelinta Egendorfa JSK Demora 0 40.81
9 LAT Madara Rūdele Peach Boy z/s Tīraines Staļļi 1 0 41.17
10 LAT Amanda Otto 2004 Prērija 2008 Pv Dārka Tango Mārīte Pinte Saldus JSS 1 0 41.93
11 LAT Emīlija Elizabete Zandere Efekts z/s Tīraines Staļļi 0 43.33
12 LAT Līna Rietuma 1998 Arafat 2003 Igaunijas Sirma Anakee Rips JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 2 0 43.71
13 LAT Zane Adiene 1994 Van Deira 2006 LV Bēra Ronnijs Vinters Daims Ellada Kazasvili JSK GAITA 0 45.34
14 LAT Kate Ansone 1977 Ladoga 2009 LWB Bēra Luis Guido AS Agrofirma Tērvete JSK Sport De Lux 0 45.91
15 LAT Alise Olsauska 2001 Talismans 2002 SP Sirma Ellada Kazasvili JSK Gaita 1 1 47.08
16 LAT Raimonds Ruķeris 1965 Robins 2009 LV Ruda Rouletto Kingstons SIA Agro Aizkalni JSK Telfas 1 47.25
17 LAT Dina Endziņa 1987 Lavanga 2008 LV Dūkanbēra Latango Vanduss Dina Endziņa JSK Temperaments 1 47.59
18 LAT Santa Lokmane 1986 Rošē 2008 LV Bēra Regres Horografs Māris Agulis JSK Montepals 1 49.01
19 LTU Juste Pociunaite 1995 Laumzirgis 2008 Balt Hann Schimmel Lordano Mitjutlands E.Makarauskene Bartas 4 38.45
20 LAT Anna Šidlovska Feja 2003 PV Sirma Gelinta Egendorfa JSK Demora 4 39.8
21 LAT Tamāra Samuševa 1983 Karamele 2007 LV Ruda Kaptein Premium Lefko Tamāra Samuševa JSK Gaita 4 43.74
22 LAT Anija Lāsma Apermane 2004 Feja 2003 PV Sirma Gelinta Egendorfa JSK Demora 1 4 44.81
23 LAT Diāna Lasmane 2003 Prērija 2005 Pv Sirma Mārīte Pinte Saldus JSS 1 5 47.85
24 LAT Toms Apermanis 2000 Feja 2003 PV Sirma Gelinta Egendorfa JSK Demora 1 5 48.89
25 LAT Magdalēna Pildere 2004 Black Velvet 2006 Velsas Dūkana Bostrops Besk Ekbokens Krumelur JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 5 49.77
26 LAT Ilva Saukuma 1984 Demora 2007 Latvijas Tumši bēra Disko Grands z/s "Jaunbaloži" RJSK Sport de Lux 6 52.87
27 LAT Madara Pētersone Toby 2003 Knhs Ruds G.Banga JSK Princis 1 7 55.11
28 LAT Nikita Alekseevs Black Velvet 2006 Velsas Dūkana Bostrops Besk Ekbokens Krumelur JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 8 59.28
29 LAT Tīna Dreimane 2003 Albert 2004 Igaunijas sporta Tumši ruds Arahis Dollar JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 9 48.61
30 LAT Elīze Eglīte 2003 Karūzo 2006 LV Bēra Colins Rends Ieva Eglīte RJSK Sport de Lux 9 65.87
31 LTU Deimante Radzeviciute 2002 Kitty Girl 2009 Trakehn.mix skewbald ???? Heleris D.Radzeviciute Astrioji Kirsna 11 56.46
32 LAT Mstislavs Dvurečenskijs 1998 Gonda 1995 LV Bēra Greids Dolārs Anastasija Jenšina JSK Mežstrazdiņi - 14 50.96
LAT Adriāna Anna Arāja 2004 Reylem Mistic May 2005 Welsh pony Ruda Cottrell Archimedes Bourneside Eastman Ieva Arāja JSK Temperaments 1 izsl
LAT Marija Ašvorte 2004 Black Velvet 2006 Velsas Dūkana Bostrops Besk Ekbokens Krumelur JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 izsl
LAT Elizabete Maija Liepa 2001 Albert 2004 Igaunijas sporta Tumši ruds Arahis Dollar JJSK Meždruvas 1 JJSK Meždruvas 1 1 izsl
LAT Sandra Steļmačonoka 1968 Dresman 2002 Sandra Steļmačonoka JSK Temperaments izsl
LAT Līva Dzenovska 2000 Lendo 2009 LWB Bēra Luis Don Weltmeyer AS Agrofirma Tērvete JSK Sport De Lux izsl
LAT Kate Ansone Lendo 2009 LWB Bēra Luis Don Weltmeyer AS Agrofirma Tērvete JSK Sport De Lux izsl
LAT Amanda Otto Tra-La-Lā 2005 Pv Sirma Mārīte Pinte Saldus JSS izsl
LTU Lukas Civinskas 1999 Elana 2007 Kuc. sarta Gluosnis Elza V.Civinskas Lietuva izst

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX