Rezultāti : ARHĪVS : 2013 : KONKŪRS 2013 : 3-5.05.2013. BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts :

Maršruts Nr. 17. HAVENS LATVIJA kauss 120 cm. Akumulācijas maršruts ar džokeri. Art. 269.5. Bez ierobežojumiem

 
BALTIC CUP 2013 un LJF kauss konkūrā - I posms - Trenču Ozoli, Babītes pagasts
2013.gada 5. maijs
























Vieta Valsts Jātnieka vārds,uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs G.p. Laiks














1 EST Andres Udekull
Calcyl 2001 Holst
Carpaccio
Sporthobuste Haldmise MTU Igaunija 54 46.8
2 LAT Katrīna Eisaka 1995 Kredo 2003 LV Bērs Calano || Dozators K.Eisaka Saldus JSS 54 47.91
3 LTU Simona Šalčiūtė 1992 Forsažas 2003 Trak
Heleris
S.Šalčiūtė Lietuva 54 49.85
4 LAT Kristīne Egle 1991 Concorde 2002 LWB Tumši ruda Calliano Daions Kristīne Egle SK TOP SPORT 54 50.08
5 EST Paul Argus 1983 Peppermint





Igaunija 54 51.04
6 LTU Monika Valuntaite
Fortuna 2007 Bud. Bēra Liukas Fart M.Valuntaite Lietuva 54 52.95
7 LAT Andis Vārna
Coradino






54 53.29
8 EST Andres Udekull
Henrietta 2005

Griseldi L Henzo Sporthobuste Haldmise MTU Igaunija 54 54.17
9 LAT Anna Šellere 1996 Kirlings 2005 LV Ruda Kaptein Premium Sedans Eduards Sanoks JSK Telfas 54 55.19
10 EST Paul Argus 1983 April





Igaunija 54 61.59
11 LAT Linda Josta 1990 Calistro 2001 Holst. Bēra Calido I Sacramentoson Lauma Birzniece RJSK Sport de Lux 53 51.46
12 LTU Raimonda Samušytė 2006 Piligrimas 2006 TRAK
Heleris 329 Pritok UAB "LietuvosŽirgynas" UAB "Nemuno Žirgynas" 51 46.29
13 LTU Danielius Gutkauskas 1986 Calgo 2007



D.Gutkausis Jusaiciu zirga 51 49.69
14 LAT Krista Kristiāna Alksne 1995 Lingo 2004 LV Bēra Landgold Guido S.Caune RJSK Sport De Lux 51 56.8
15 LAT Lelde Bāra
Čarlijs






51 57.13
16 LTU Nerijus Šipaila 1986 Anastacia 2007 Westf Dark brown Contender Avac Coeur V.Žibūda Lietuva 50 53.3
17 LTU Tadas Jankauskas 1991 Chrizis 2007 TRAK
Veimaras
Mantas Gurgzdys Lietuva 45 68.62
18 LAT Olga Šellere 1969 Prestižs 2004 LV Dūkana Poet Tormoz Olga Šellere JSK Telfas 44 49.83
19 LTU Erlandas Mikėnas 1964 Estera 2003 HOLL Bay Hamlets Bulat Vedautos sport club Vedautos sport club 42 55.66
20 LAT Anna Šellere
Alders






42 57.95
21 LTU Erlandas Mikėnas 1964 Zed





Vedautos sport club 40 58.71
22 LAT Sergejs Klokovs
Delfīns 2007 LV
Disput Vāgners
Rīgas Jātnieku klubs 39 57.14
23 LTU Monika Valuntaite
Life Is Life 2001 DWB Bēra Linardo Quick Star M.Valuntaite Lietuva 38 72
24 LAT Kristīne Egle 1991 Gold Liberty 2007 LWB Tumši bēra Grand Libero Guido Gundars Egle SK TOP SPORT 34 57.15
25 LAT Linda Josta 1990 Rokija 2003 LV Bēra Rektors Rifs Lauma Birzniece RJSK Sport de Lux 31 78.08
26 LTU Kostas Gaigalas
Casmir Son 2006 BH Bay Casmir Hom Sir Salut S.Petraitis UAB Joniškio Audruvis 30 51.66
27 LAT Liga Pētersone
Perla 2008 LV Sirms Princis Ramses Sia Princis JSK Princis 24 74.23
28 LAT Maira Leja
Parnell Argus






18 51.9
29 LTU Gerda Žibūdaitė 1990 Queterback 2005 Holst Dark brown Quarterback Carneval V.Žibūda Lietuva 18 52.61
30 LTU Karolina Šalčiūtė 1993 Missija 2006

Solo` Star Vystrel K.Šalčiūtė Lietuva 18 53.03
31 LAT Kristīne Egle 1991 Perfect Lady 2007 LWB Bēra Pedro Lagerfeld A/S Agrofirma Tērvete SK TOP SPORT 18 55.1
32 LTU Rimas Rimkus 2007 Hurimas 2007 TRAK
Vemaras Dublinas
UAB "Nemuno Žirgynas" 18 56.25
33 LTU Danielius Gutkauskas 1986 Regatas 2007

Reglamentas Cantona M E.Pakalniskyte Jusaiciu zirga 15 52.38
34 LTU Danielius Gutkauskas 1986 Prada 2005

Heleris
R.Bajorinas Jusaiciu zirga 11 48.65
35 LAT Maira Leja 1974 Talismans Pikabello Z 2004 ZAN Melns T`is Voltaire Agbar SIA “Prano” JSK Temperaments 11 49.83
36 LAT Patricija Kokina 1996 Vimbldons 2002 LV Ruds Vibors Bulanass I.Kokina Z/S Lielceri 11 56.18
37 LTU Rimas Rimkus 2006 Hong Kongas 2006 TRAK
Heleris Liteksas
UAB "Nemuno Žirgynas" 11 60.65
38 LTU Nerijus Šipaila 1986 Action 2007 Old Brown Abke Argentinus V.Žibūda Lietuva 10 63.11
39 LTU Jonas Bacevičius 2006 Faktorius 2006 TRAK
Vulkanas Horalas
UAB "Nemuno Žirgynas" 8 57.34
40 LAT Olga Šellere 1969 Atrejs 2001 LV Bēra Ampērs Tormoz Olga Šellere JK Telfas 6 50.65

LAT Karīna Pavāre 1995 Laviņš 2000 LV Tumši bērs Lorenss Klondaiks 2 K.Pavāre JSK Temperaments izsl

LAT Kristīne Baradovska 1991 Gongs 2006 LV Bēra Grand Libero Guido SIA Liksna V JSK Princes izsl

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX