Rezultāti : ARHĪVS : 2014 : KONKŪRS 2014 : 5-6.07.2014. VII VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 7 RIDE and DRIVE

 
VII VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS
Maršruts Nr. 7 RIDE and DRIVE
  Vārds, uzvārds Zirgs Komanda kopa Laiks
1 Kristiāna Skudra Flipers "Puikas no rajončika"" dziesma " Rajonciks" 8 131,61
  Annija Kļaviņa    
1 Elza Timofejeva Skaists Teletūbijs un Jānis 0 108,91
  Jānis Žagata  
2 Anna Beļska Geita Bārbija un Keks 4 91,81
  Jānis Robiņš  
2 Madara Bojāre Liberty Zeltmatītes 0 97,4
  Marina Žagata  
3 Jevgēnijs Kutepovs Karmena Bad boy bad girle 0 106,78
  Amanda Straujupa  
3 Atis Zariņš Brasļets Mafija 0 97,03
  Jānis Žagata  
4 Līva Girgensone- Čačka Cor Meum Oušen Banda 4 125,62
  Gatis Čačka  
4 Anna Romašenko Angela Iņ un Jan 0 97,28
  Ilona Terehova  
5 Alise Šteinberga Crystal Cloud  Nepārspējamie bandīti 8 90,69
  Vladimirs Černeckis  
5 Vitali Dementjev Riko Silver Rebala tallid 0 91,28
  Dmitrij Dementjev  
6 Kitija Kreišmane  Dembo Trakie zvēri 8 105,84
  Edgars Tomsons  
6 Marta Grahoļska Čipendeils Fiksie limbāžnieki 0 84,38
  Roberts Neretnieks  
7 Laura Jansone Ritvars Alvaress Lēdija un džentelmeņi 4 109,32
  Gints Jansons  
7 Gustavs Mazbērziņš Varbūtība Mārtiņš Rītiņš ar palīgu - kas var būt labāks par šo 4 98,87
  Baiba Šmite  
8 Maira Leja Talisman Picabello M&M 0 108,5
  Māra Oša  
8 Līga Pētersone Čārlijs Ātri skries, neredzēs! 0 91,47
  Aigars Purmalis  
  Vārds, uzvārds Zirgs Komanda kopa Laiks
1 Madara Bojāre Liberty Zeltmatītes 8 97,41
  Marina Žagata  
1 Atis Zariņš Brasļets Mafija 0 91,25
  Jānis Žagata  
2 Anna Romašenko Angela Iņ un Jan 0 88,62
  Ilona Terehova  
2 Vitali Dementjev Riko Silver Rebala tallid 0 86,21
  Dmitrij Dementjev  
3 Marta Grahoļska Čipendeils Fiksie limbāžnieki 0 82,72
  Roberts Neretnieks  
3 Gustavs Mazbērziņš Varbūtība Mārtiņš Rītiņš ar palīgu - kas var būt labāks par šo 8 85,53
  Baiba Šmite  
4 Līga Pētersone Čārlijs Ātri skries, neredzēs! 4 85,28
  Aigars Purmalis  
4 Jevgēnijs Kutepovs Karmena Bad boy bad girle 0 87,03
  Amanda Straujupa  
  Vārds, uzvārds Zirgs Komanda kopa Laiks
1 Atis Zariņš Brasļets Mafija 0 84,22
  Jānis Žagata  
1 Vitali Dementjev Riko Silver Rebala tallid 0 84,46
  Dmitrij Dementjev  
2 Marta Grahoļska Čipendeils Fiksie limbāžnieki 0 80,06
  Roberts Neretnieks  
2 Jevgēnijs Kutepovs Karmena Bad boy bad girle 0 83,69
  Amanda Straujupa  
  Vārds, uzvārds Zirgs Komanda kopa Laiks
1 Atis Zariņš Brasļets Mafija 0 87,4
  Jānis Žagata  
1 Marta Grahoļska Čipendeils Fiksie limbāžnieki 0 83,34
  Roberts Neretnieks  
  Vārds, uzvārds Zirgs Komanda
1 Marta Grahoļska Čipendeils Fiksie limbāžnieki
  Roberts Neretnieks  
2 Atis Zariņš Brasļets Mafija
  Jānis Žagata  
3 Jevgēnijs Kutepovs Karmena Bad boy bad girle
  Amanda Straujupa  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX