Rezultāti : ARHĪVS : 2022 : IEJĀDE 2022 : 10.12.2022. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ “Ziemassvētkus sagaidot” - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība

 
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ “Ziemassvētkus sagaidot”
10.12.2022. SC Kleisti, Rīgā









STARTA PROTOKOLS

Paralimpiskā iejāde




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,15 1 Maksims Griščenko PA
Ronda 2002 -

LJF undefined

Pārtraukums 20 min.





Mazā balva (2022)




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
11,40 1 Gunita Šumska-Žagata PA
Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto 1 Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri

Shēma No.3 Team Competition Test – Juniors (2022) (open)




11,48 1 Patrīcija Baranovska J
Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Licenciada XI Iveta Baranovska Z/s Lielceri

Shēma No.3 Team Competition Test – Juniors (2022) (open)




11,56 1 Anna Marija Romašečkina PA
Don De Fieros




RJSK

Pārtraukums 20 min.





Shēma No.3 Preliminary Competition Test – Juniors (2022) (open)




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
12,24 1 Anna Nikola Pence B
Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF RJSK
12,32 2 Daniils Košeļevs B
Lemann 2007 OLD Levantos I Amadeuss A.Mangale RJSK
12,40 3 Deina Zalāne Am
La Valetta 2015 LS Land Cruiser Vintas Dagnija Zalāne JK Erceni
12,48 4 Valerija Artjomova PA
Aston Martin 2013 LS Arsenāls Monsoro INDRA GABALIŅA JSS Kleisti

Pārtraukums 20 min.





Shēma No.2 Individual Competition Test Chidren (2003) (open), zīm. Nr.2




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
13,16 1 Jūlija Kmita PA
Jill 2014 KWPN Vivaldi Zambuka Jūlija Kmita Ropažu JK
13,23 2 Ieva Mālniece Am
Royal Ocean 2014 LS Rainy Day Blues Londonderry Ieva Mālniece Z/s Lielceri
13,30 3 Laura Bokta Am
Galaktika 2011 LWB Gaspars Bleisbergs Liwius M. Baltgalve Rīgas JSK
13,37 4 Odrija Popele

Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe

Pārtraukums 20 min.




14,04 5 Valerija Artjomova PA
Astors 2015 LS Dancis Arulis Indra Gabaliņa JSS Kleisti
14,11 6 Jeļizaveta Sorokina J
Kali Deila 2014 LS Condor Don Weltmeyer A.Mangale RJSK
14,18 7 Darja Brigida PA
Broš 2016 UJ Optimist Amarant Antonina Gaivoronska JSS Kleisti

Pārtraukums 20 min.





Jaunzirgu shēmas Preliminary shēma - 7.g.v.




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
14,45 1 Dagnija Ārgule PA
Russian Gold 2015 LWB Rainy Day Blues Princis Dagnija Ārgule LSVK "Harmonija"
14,52 2 Elina Rubene J
Lenn'Art 2015 LS Blesibergs Liwius
Nataļja Stepanova Mežstrazdiņi

Jaunzirgu shēmas Preliminary shēma – 6.g.v.




14,59 1 Ilva Lazdiņa PA
Hercogs 2016 LS Hobart Hector A.Mainiece LSVK "Harmonija"

Jaunzirgu shēma - 4.g.v.




15,06 1 Keitija Racina

Prego






Pārtraukums 20 min.





Paralimpiskā iejāde




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
15,33 1 Dainis Vjaters PA
Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka Tīraines stalli

2 Rihards Teteris JJ
Mikelas 2003 - - - Anna Stafecka ZS TIRAINES STALLI

Pārtraukums 20 min.





Shēma Nr.1A- Nacionālā shēma(20x40m), zīmējums Nr.1.2




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
16,05 1 Alina Beļavska Am
Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs Gita Zaķe
16,10 2 Evelīna Eva Cikmača B
Crystal Cloud 2010 LV Kadilak Landgold A.Šteinberga Agates Sports
16,15 3 Sofija Kaidanova B
Uralas 2012 ZHM Uranas Aidas Rasma Gertmane JSK Laimīgais pakavs
16,20 4 Oksana Rutkovska Am
Donner Darley 2015 LWB Donnerbube Don Weltmeyer V.Kiveļonoka
16,25 5 Darja Brigida PA
Amadelio 2017 LWB Donnerdarley Avellynus V.Kiveļonoka JSS

Pārtraukums 10 min.




16,40 6 Andrejs Ipatovs B
Uralas 2012 ZHM Uranas Aidas Rasma Gertmane Laimīgais pakavs
16,45 7 Širlija Una Svece B
Rīgas Relikvija 2014 LV Rememberme-Remo Liedags A.Šteinberga Agates Sports
16,50 8 Anastasija Truševa B
Dimants 2001 Rheinlande

A.Mainiece Harmonija
16,55 9 Olga Ozoliņa Am
Donner Darley 2015 LWB Donnerbube II Don Weltmeyer V.Kiveļonoka

Pārtraukums 10 min.




17,10 10 Milana Limankina B
Uralas 2012 ZHM Uranas Aidas Rasma Gertmane JSK Laimīgais pakavs
17,15 11 Ksenija Ļeonova B
Fagreto 2011 LV Furioso Gudvils Jūlija Zaiceva JSK Laimīgais pakavs
17,20 12 Sofja Glušaņina B
Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale LJF
17,25 13 Marija Shirshova B
Džimmijs Juniors 2013 PL Džimmijs Margo I. Shirshova JSK Kriķi

Pārtraukums 15 min.





Shēma No.1- Nacionālā shēma (20x40m), zīmējums Nr.1




Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr.
Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
17,45 1 Marija Shirshova B
Džimmijs Juniors 2013 PL Džimmijs Margo I. Shirshova JSK Kriķi
17,51 2 Sabīne Grīnberga PA
Bieuwe fan Hindrik's Hiem 2016 FRIES Jouwe 485 Take 455 Guna Eze JK Erceni
17,57 3 Hanna Mālniece B
Royal Ocean 2014 LS Rainy Day Blues Londonderry Ieva Mālniece Z/s Lielceri

Pārtraukums 10 min.




18,13 4 Jūlija Zaiceva PA
Imperia Diamant 2012 Ukr Sandros Diamant Grad Jūlija Zaiceva Rīgas JSK
18,19 5 Anna Belova Am
Burshy 2008 -

A.Mangale RJSK
18,25 6 Evita Jansone Am
Penelope Cruz 2016 LS Perkins Power Calando IV E. Jansone JSK Princis
18,31 7 Elīza Loca J
Donrado 2006 Latvijas Dimants Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"

Pārtraukums 10 min.





18,47 8 Amelija Bašarina J
Čibas 2014 LT Čadas-S Chlora Jeļena Bašarina Z/S Tīraines Staļļi
18,53 9 Marija Timofejeva J
Prelūdija 2011 Latvijas Paparaci Lefēna Igor Khasin Z/S Tīraines Staļļi
18,59 10 Sofija Anna Filonova B
Teodor 2004 RISTAND

Julija Zaiceva RJSK

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX