LJF IZPILDINSTITŪCIJA : LJF prezidija sēdes : LJF Valdes sēdes - 2023 :

13.02.2023. LJF prezidija sēdes lēmums - Dzintra Blūma

 LJF DB.docx (13.05 KB)

Latvijas Jātnieku federācijas prezidija sēdē š.g.13.februārī tika izskatīts  LJF zirgu labturības un veterinārās komisijas paziņojums par Latvijas pajūgu braucējas Dzintras Blūmas (LJF biedrs JSK “Equus Cordis”) nepieņemamo rīcību 2022.gada starptautisko sacensību CAI2* laikā Olustverē, Igaunijā.

LJF zirgu labturības un veterinārā komisija uzskata, ka ir notikusi cietsirdīga izturēšanās pret zirgu,  pieļauti rupji zirgu labturības pārkāpumi un šādas rīcības ir pretrunā ar gan ar starptautiskām (FEI zirgu labturības kodekss)  , gan LJF normām un nav pieļaujama no braucējas Dzintras Blūmas puses.

LJF prezidijs pieņēma lēmumu izteikt aizrādījumu pajūgu braucējai Dzintrai Blūmai un uzdod LJF biedra JSK “Equus Cordis” vadībai nodrošināt , lai  turpmāk nepieļautu tās biedru  klaju FEI zirgu labturības prasību un FEI sacensību noteikumu pārkāpšanu.


Pielikumā LJF zirgu labturības un veterinārās komisijas paziņojums.

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX