Kursi un semināri : ARHĪVS : 2023 :

2023. LSFP Konkurss tālākizglītības programmu īstenošanai sporta speciālistiem 2023.gadā - LSFP

 LSFP_Konkursa_NOLIKUMS_talakizglitiba_2023.pdf (770.17 KB)

 LSFP_Konkursa_PIETEIKUMS_talakizglitiba_2023.docx (29.34 KB)

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) ir izsludinājusi pieteikšanos Konkursam

„Tālākizglītības programmu īstenošana sporta speciālistiem" 2023. gadā (turpmāk – Konkurss).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – līdz 2023. gada 26. jūnijam.

 

Informācija par Konkursu, kā arī Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama LSFP tīmekļvietnē, šeit - https://lsfp.lv/jaunumi/zinas/konkurss-lidzfinansejuma-sanemsanai-talakizglitibas-programmu-istenosanai

 

Pirms Konkursa (Projekta) pieteikuma iesniegšanas LSFP, aicinām rūpīgi iepazīties ar Konkursa nolikumu un iesniegt pieteikumu nolikumā noteiktajā kārtībā. Uz līdzfinansējuma saņemšanu konkursa ietvaros šogad var pretendēt un tiks izvērtētas pieteiktās tālākizglītības programmas, kas tiek īstenotas no 2023. gada 1. jūlija līdz 31. decembrim.

 

Konkursa (Projekta) pieteikums iesniedzams LSFP birojā (Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013), noformējot to datorrakstā latviešu valodā vai kā elektronisks dokuments (elektroniskais paraksts) atbilstoši normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu noformēšanu, nosūtot uz LSFP e-pastu lsfp@lsfp.lv, kā arī papildus uz e-pastu aleksandra.svalkovska@lsfp.lv.

 

Jautājumu gadījumā par Konkursu aicinām sazināties ar LSFP sertifikācijas un projektu speciālisti Aleksandru Švalkovsku (aleksandra.svalkovska@lsfp.lv, tālr. 68622302).

 

--

Latvijas Sporta federāciju padome
Tālr. (+371) 67288924
E-pasts: lsfp@lsfp.lv 

Mājaslapa: www.lsfp.lv

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX