Rezultāti : ARHĪVS : 2023 : KONKŪRS 2023 :

27.08.2023. JSK Dequus M Kauss konkūrā - Dursupe, Balgales pag., Talsu nov.

 JSK DequusM Kauss konkura (Responses).xlsx (45.29 KB)

Rezultāti

Maršruts Nr. 1 –Vadības maršruts divās fāzēs ar vērtējumu, bez ierobežojumiem. Pirmajā fāzē - apstāšanās, soļi, rikši, volti, serpentīns, kavaletti rinda. Otrajā fāzē - pacelšana lēkšos un krustiņi. Otrā fāze nav obligāta.

Maršruts Nr. 2 – 65 cm, ideālais laiks, bez ierobežojumiem.

Sacensības ar laika normu, kura tiek dēvēta par „ideālo laiku”. Soda punkti par „ideālā laika” nesasniegšanu vai pārsniegšanu netiek piešķirti. Pārējās kļūdas tiek vērtētas pēc tabulas A. Šajās sacensībās nav atļauta laika uzskaites ārēja uzrādīšana.

Augstāku vietu iegūst sportists, kura rezultāts – soda punkti, starpība starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”- ir vismazākais, pārējie sportisti tiek sarindoti pēc soda punktiem un laika starpības. Gadījumā, ja soda punkti un starpība ir vienādi, labākais rezultāts ir dalībniekam, kurš nav pārsniedzis ideālo laiku.

Maršruts Nr. 3 – 80/90 cm ar handikapu, speciālās divu fāžu sacensības, Art. 274.2.5., bez ierobežojumiem. Dalībniekam pieteikumā norādīt, kādu augstumu lēks.

Maršruts Nr. 4 – Stafete ”RIDE & DRIVE”

Komandā 2 dalībnieki maskās. Šķēršļu augstums līdz 80 cm. Sacensību uzdevums - pirmajam komandas dalībniekam maksimāli īsā laikā veikt maršrutu ar zirgu, pēc kura dalībnieks nodot stafeti savam pāriniekam, kurš veic speciālu maršrutu ar velosipēdu. Pieteikumā norādīt komandas nosaukumu, pārinieka vārdu, uzvārdu un dziesmu, kura skanēs fonā.

Maršruts Nr. 5 – līdz 105 cm, ātruma maršruts Art. 238.2.1., bez ierobežojumiem.

Maršruts Nr. 6 – līdz 115 cm, akumulācijas sacensības ar džokeri, Art. 269.5., bez ierobežojumiem.

Maršruts Nr. 7 – Sešu šķēršļu sacensības, Art. 262.3., bez ierobežojumiem. Starta augstums – 100 cm

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX