Raksti :

Kristaps Neretnieks kvalificējas Pasaules kausa finālam konkūrā

Kristaps Neretnieks kvalificējas Pasaules kausa finālam konkūrā

No 22. līdz 25.februārim Polijā, Krakovā, notiekošajās starptautiskajās četrzvaigžņu statusa sacensībās un PK posmā konkūrā rezultatīvs bija Kristaps Neretnieks.

Piektdien Neretnieks ar zirgu Quintes (no Quinton x Consul, īpašnieki Feruz Abdullaev, KN Sports SIA) uzvarēja CSI4*-W Prize of Lotto maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 150 cm, ar pārlekšanu.

Pārlekšanā, kurai kvalificējās seši dueti no piecdesmit, Neretnieks bija nekļūdīgs, uzrādot ātrāko laiku, 35,39 sekundes, un izcīnot uzvaru (7500 eur). Otrajā vietā ierindojās vācietis Maikls Kolcs ar zirgu Cellato (no Cellestial x Callato), minimāli atpaliekot no Neretnieka un finišējot 35.88 sek (6000 eur). Trešajā vietā palika mājinieks Jaroslavs Skrzičinskis ar Komboy (Carrera VDL x Jacorde) un laiku 36.29 sek (4500 eur).

Maršruta rezultāti: https://livejumping.com/ap/event/9753/competition/143215

Krakovas CSI4*-W sacensībās, kurās trīs maršruti tika skaitīti Centrāleiropas līgas PK fināla kvalifikācijā, piektdienas uzvara ļāva sportistam kļūt par Centrāleiropas līgas līderi un kvalificēties Pasaules kausa finālam, kas notiks no 16. līdz 20.aprīlim Rijādā (Saūda Arābija).

PK finālu organizē Saūda Arābijas Jātnieku federācija, fināla maršrutlicējs ir Franks Rotenbergers (Vācija). Zirgu transportēšanu ar lidmašīnu reisiem uz Saūda Arābiju nodrošina organizatori, saskaņā ar sacensību Nolikumu. Zirgiem, kuri tiek transportēti no Eiropas, tiek gatavots speciāls reiss (Quatar Cargo) 11.,/12.aprīlī no Beļģijas (Ljēžas lidosta). Organizatori tāpat sedz arī jātnieku palīgu izmaksas (viesnīca, ēdināšana) un dalībnieku dzīvošanu Radisson Blu Hotel viesnīcā. PK finālā par zirgiem nav jāmaksā dalības maksa, pakaiši un siens tiek nodrošināti bez maksas, dalībniekiem netiek piemērotas speciālas nodevas.

Krakovas CSI4*-W turnīra Pasaules kausa Grand Prix maršrutā ar pārlekšanu un 155 cm augstiem šķēršļiem Kristaps Neretnieks startēja ar zirgu Quintes, taču pamatmaršrutā gāza vienu šķērsli un palika divpadsmitais. Uzvaru šeit izcīnīja vācietis Patriks Bolle ar zirgu Caramba De Janeiro (26 375 eiro).

PK GP rezultāti: https://livejumping.com/ap/event/9753/competition/143220

Kristapam Neretniekam sacensībās izdevās izcīnīt vēl vienu lielisku uzvaru. Sportists sestdien ar zirgu Corlansky-Pro (no Corlani x Cadenska/Cadensky, īpašnieki Feruz Abdullaev, KN Sports SIA) startēja Six Bar (seši šķēršļi rindā) maršrutā kopā ar vēl četrpadsmit duetiem. Neretniekam vienīgajam izdevās visus piegājienus pārvarēt nekļūdīgi, kā beidzamo pārvarot 195 cm augstu šķērsli un izcīnot uzvaru (3300 eiro).

Six Bar rezultāti: https://livejumping.com/ap/event/9753/competition/143219

Visi rezultāti: https://livejumping.com/ap/event/9753/competitions

Jau ziņojām, Kristaps Neretnieks ir arī kvalificējies Parīzes Olimpiskajām spēlēm.

 

Informāciju sagatavoja Kate Ansone, LJF Preses dienesta vadītāja

Foto: Dave Burns

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX