Kursi un semināri : ARHĪVS : 2024 :

13.04.2024. 6. Patiess Sports konference “Kopīgiem spēkiem vienam mērķim” - online

 

Latvijas Antidopinga birojs aicina Jūs piedalīties 13.aprīlī, no plkst. 10:00 līdz 14:00 tiešsaistē rīkotajā  6. Patiess Sports konferencē “Kopīgiem spēkiem vienam mērķim”.

Konferences mērķis ir izglītot trenerus, sporta skolotājus, sportistu vecākus un sportistus, kā nepieļaut neapzinātus antidopinga noteikumu pārkāpumus. Dažādi jomas eksperti un sportisti dalīsies pieredzē gan par panākumu veidošanu sportā, gan par to kā sportistiem un treneriem sevi motivēt un bagātināt sportā pavadīto laiku.

Kā ik gadu, konference veltīta starptautiskajai dienai “Par tīru sportu”Mēs ticam, ka sports bagātina mūsu jauniešu dzīvi un sports nav tikai par uzvarām vai zaudējumiem, sportiskos rezultātus ietekmē vairāki faktori. Mēs varam palīdzēt sportistiem veidot prasmes un raksturu, kas nodrošinās ilgstošus panākumus, lai kļūtu par mūsu nākotnes līderiem.

Mēs aicinām Jūs dalīties ar konferences informāciju sporta federāciju biedru, sporta skolu, treneru, sporta skolotāju, sportistu vecāku, medicīnas speciālistu, sporta nozares politikas veidotāju un visu to interesentu vidū, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā.

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, plašāka informācija par konferenci un reģistrācijahttps://events.tiesraides.lv/6patiess-sports un Latvijas Antidopinga biroja mājaslapā. 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX